Penzion Montana

Zelena Lhota 41, Nýrsko
Kapacita: 14 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumavy v Zelené Lhotě. 7 km od Nýrska, 12 km od Špičáku a 14 km od Železné Rudy.Nabízíme Vám soukromí, klidné místo pobytu hned u lesa a potoka. Od hlavní cesty jsme 150m v klidném nerušeném místě.

Umístění a dostupnost objektu

Zelená Lhota je oblíbené letovisko v příjemné krajině na svahu Prenetu, nad pravým břehem údoní nádrže Nýrsko. Penzion leží ve výšce 550 m.n.m. Autobusová zastávka je 150m od penzionu, železniční zastávka Zelená Lhota je od nás 1 km - zajistíme odvoz zdarma.

Vybavení objektu

Ubytování je ve 3 samostatných apartmánech. 1 dvojlůýkový, 2 apartmán je 4 lůžkový se 2 přistýlkami, 3 apartmán je 4 lůžkový se 2 přistýlkami. Celková kapacita je 14 lůžek včetně přistýlek.

Pokoje

Apartmány se nachází v přízemí, kdy každý má svůj vlastní vchod, své venkovní zahradní sezení, předsíňku, dva apartmány mají dva místnosti. Vybavení apartmánů - TV, koupelna se sprchovým koutem, WC a bidet, kuchyň je vybavená nádobím, kávovarem, varnou konvicí, mikrovlnkou, elektrickým vařičem, lednicí.

Parkování

Parkování je hned u penzionu.

Stravování

V Zelené Lhotě je restaurace. Vlastního vaření v penzionu.

Letní aktivity

Od nás můžete vyrazit do lesa na houby a borůvky, chodit na turistické a cyklistické výlety, vyjet vlakem ze Zelené Lhoty směrem na Železnou RUdu, kde jsou slalomové káry a dětské hřiště ve sportovním areálu. Zelené autobusy jezdí po Národním parku Šumava. Koupání - koupaliště Nýrsko, Aquapark Lam v Německu.

Zimní aktivity

Pro začátečníky a děti lyžařský areál Hojsova Stráž - 2km, Ski areál na Špičáku má 5 sjezdovek - 12 km, Ski areály v Železné Rudě -14 km.Běžecké upravované trasy ze Železné Rudy a v Národním parku Šumava.

Letní sezóna

350,-Kč

Zimní sezóna

350,-Kč
Silvestr 500,- Kč

Mimo sezónu

Máme akční ceny - pouze za 250,-Kč

Slevy

Při celkové obsazenosti celkové kapacity 14 lůžek je sleva.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Důchodci 250,-Kč
Děti do 3 let zdarma bez nároku na lůžko
Od 4 let do 12 let 300,-Kč
Dětská postýlka 100,-Kč
Malý pes 50,-Kč
Velký pes 100,-Kč
Za ubytování na 1 noc se připlácí 50,-Kč
V cenách jsou započítané rekreační a ubytovací poplatky


Kontakt Penzion Montana Penzion Montana levné ubytování Nýrsko kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti