Hotel TTC

Tkalcovská 357, Vrchlabí
Kapacita: 48 osob
Cena: 800 - 2700 Kč
min. delka 1 denHotel TTC Vrchlabí Hotel TTC se nachází nedaleko od centra Vrchlabí na výpadovce na Špindlerův mlýn v zelené části města na samotném břehu řeky Labe. Hotel nabízí ubytování ve 12 pokojích s 2 lůžky a 2 přistýlkami, tedy max. kapacita hotelu je 48 lůžek. Všechny pokoje se nachází ve druhém patře budovy. Jeden z pokojů je vybudován jako bezbariérový.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování ve Vrchlabí – brána do Krkonoš Polohu hotelu určitě ocení vyznavači joggingu a milovníci procházek, neboť hotel jim poskytne výbornou výchozí pozici pro jejich trasy. S volbou té správné Vám ráda poradí obsluha na recepci, případně se můžete inspirovat našimi tipy na výlet. V zimních měsících lyžaře určitě potěší snadná dostupnost skiareálů Kněžický vrch (1km) a Herlíkovice (2,5km).

Vybavení objektu

Restaurace, vinárna, kavárna s čajovnou i terasou Nejen pro ubytované hosty se v přízemí hotelu nachází restaurace Admirála Nelsona, ve které pro Vás každý den vaříme denní menu. V prvním patře naleznete kavárnu s terasou. A ve sklepeních také nově zrekonstruovanou vinárnu. Na recepci, kterou naleznete v přízemí hotelu si můžete zakoupit kvalitní stáčená vína a upomínkové předměty. Profesionální herna stolního tenisu přímo v hotelu Chloubou našeho hotelu je velká herna stolního tenisu včetně šaten a zázemí. Veškeré vybavení je na profesionální úrovni a je k dispozici i pro veřejnost.

Pokoje

Ubytování 12 hotelových pokojů se nachází ve druhém patře budovy. Můžete využít schodiště, ale i výtah, který je dostupných ze všech podlaží. Pokoje jsou mezonetové, dole jsou 2 lůžka, TV, sezení, WiFi připojení, sociální zařízení (WC, sprcha, umyvadlo) a nahoře v podkroví jsou na každém pokoji ještě 2 přistýlky. Pokoje jsou laděné do příjemných barev, v interiéru vyniká spousta dřevěných prvků, na podlaze naleznete kvalitní hotelový koberec. Snažili jsme se o vytvoření domácího prostředí. Jeden z pokojů je vybudován jako bezbariérový.

Parkování

Parkoviště zdarma přímo u hotelu.

Stravování

bez stravy, snídaně, polopenze, plná penze

Letní aktivity

jízda na kole, jízda na koních, rybolov, pěší turistika

Zimní aktivity

sjezdové a běžecké lyžování

Celoroční aktivity

stolní tenis

Letní sezóna

1L - 900
2L - 1300
3L - 1800
4L - 2300

Zimní sezóna

1L - 1100
2L - 1500
3L - 2100
4L - 2700

Mimo sezónu

1L - 800
2L - 1150
3L - 1650
4L - 2150

Ceny stravování

snídaně v ceně
polopenze (3 chody) 180Kč dospělí / 95Kč dítě
plná penze 340Kč dospělí / 180Kč dítě

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokoje jsou mezonetové se dvěma postelemi a dvěma komfortními přistýlkami v patře.
Jeden pokoj je vybudován jako bezbariérový.


Kontakt Hotel TTC Hotel TTC levné ubytování Vrchlabí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti