Apartmány IT Centrum

Krkonošská 16, Vrchlabí
KcApartmány se nacházejí přímo v centru města Vrchlabí s výhledem na zámek a do zeleně zámeckého parku nebo na náměstí. Přístup k nim je z centrálního náměstí T.G. Masaryka buď schodištěm, nebo z pasáže pohyblivými schody, či výtahem. Postaveny jsou ve 3. patře obchodního domu IT Centrum.

Ubytování poskytujeme v deseti kompletně zařízených apartmánech (dvě až pět pevných lůžek s možností dvou přistýlek - rozkládací gauč, někde i 2 palandy, SWC nebo KWC (někde bidet), TV SAT, internetová přípojka, telefon, kuchyňka - lednice, kávovar, čajovar mikrovlnná trouba, základní nádobí - nelze však běžně vařit) a dvou dvoulůžkových pokojích, jeden z nich má ještě 2 palandy vybavené SWC, TV SAT, telefonem, internetovou přípojkou a kuchyňkou (jako u AP).Hosté mohou využít lyžárnu, sušárnu bot a hernu biliárdu. Parkování je buď za poplatek v podzemní garáži nebo na parkovištích ve městě. Jako novinku nabízíme "Zimní zahradu" luxusní salónek. Vhodný pro malé pracovní porady a párty.


Kontakt Apartmány IT Centrum Apartmány IT Centrum levné ubytování Vrchlabí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti