Chaty u Marešů

na Penziony.cz
od roku 2016
Vlkov 107, Vlkov nad Lužnicí
Kapacita: 3-6, 1-3 osob
Cena: 250 - 1500 Kč
min. delka 5 dníNa své si přijdou milovníci koupání a slunění v nedalekých pískovnách (asi 1km od chaty) s písečnými plážemi. Příznivci rybaření mohou využít nejen pískoven, ale i řeky Lužnice a Nežárky. Kdo se věnuje cyklistice, nabízí se mu vyznačené cyklostezky krajinou rybníků a lesů. Možno podnikat výlety do lázeňského města Třeboň s pestrým letním programem, na zámek a ZOO Ohrada Hluboká nad Vltavou, zámek Červená Lhota, Český Krumlov aj.

Umístění a dostupnost objektu

Chaty se nacházejí v klidné části obce Vlkov nad Lužnicí. Chata č.1 - možnost ubytování až 6 osob + 2 přistýlky. Chata č. 2 - možnost pro ubytování 2 osob + 1 přistýlka.

Vybavení objektu

Chata č. 1: Zde se nachází 2 ložnice v podkroví, obývací pokoj,plně vybavený kuchyňský kout, jídelna a sociální zařízení (sprchový kout). Chata č. 2: Zde se nachází 1 ložnice, obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a sociální zařízení (sprchový kout). Chata určena spíše pro 2 osoby, možnost 1x přistýlky.

Pokoje

Chata č. 1: V obývacím pokoji se nachází TV se satelitem. Vytápění pomocí přímotopů. Chata č.2: Obývací pokoj s TV. Vytápění pomocí přímotopů.

Služby

Možnost zapůjčení kol zdarma, možnost užití grilu a krbu s venkovním posezením, dětské hřiště v objektu.

Parkování

Parkování přímo v objektu - zdarma.

Stravování

Ve Vlkově se nachází hospůdka s možností stravování s příjemným posezením na hrázi rybníka a Vlčí Bouda s příjemným posezením v blízkosti řeky Lužnice.

Letní aktivity

Cykloturistika v okolí - Třeboň, Červená Lhota, Jemčina, Vlkovský pískovny, Hluboká nad Vltavou... Klidná silnice např. pro jízdu na kolečkových bruslích. Koupání v blízkých Vlkovských pískovnách, možnost rybaření, možnost navštívení známých rekreačních míst - Červená Lhota, Třeboň, Hluboká nad Vltavou a mnoho dalšího.

Letní sezóna

Chata č.1: 1000,- Kč za chatu do 4 osob, pro 5 osob - 1250,- a pro 6 osob - 1500,- .
Chata č. 2: 200,- Kč osoba/noc
Zvířata 100,- /noc. Ostatní podmínky dle domluvy


Kontakt Chaty u Marešů Chaty u Marešů levné ubytování Vlkov nad Lužnicí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti