Hotel OC Panorama

Třebíčská 194/64, Velké Meziříčí
Cena: 950 - 1400 KčOC Panorama je centrum s nádhernou vyhlídkou na město Velké Meziříčí. Mimo krásného hotelu je v budově OC Panorama také zážitková restaurace, Hecht, moderně vybavená diskotéka a terasa. Hotel OC Panorama nabízí 12 plně vybavených pokojů. Ke každému pokoji je samostatná koupelna. Pokoje jsou vybavené klimatizací, lednicí, televizí, atd. Nabízíme také speciálně upravené pokoje pro invalidní hosty (bezbariérový přístup v celém komplexu OC Panorama je samozřejmostí). Mnozí také jistě ocení přístup na wifi, který je zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel OC Panorama najdete na Vysočině ve Velkém Meziříčí. Hotel je nedaleko dálnice D1, což mnozí návštěvníci ocení. Stojí na vyvýšeném místě, takže je k dispozici nádherný výhled do celé krajiny a na město.

Vybavení objektu

OC Panorama je centrum s nádhernou vyhlídkou na město Velké Meziříčí. Mimo krásného hotelu je v budově OC Panorama také zážitková restaurace, Hecht, moderně vybavená diskotéka a terasa. Naše kuchyně vyniká spoustou vynikajícího jídla a vlastnoručně pečenými zákusky. U objektu je parkoviště, které slouží výhradně našim hostům.

Pokoje

Pokoje jsou plnohodně vybavené. U každého pokoje je vlastní koupelna. Dále v pokoji najdete klimatizaci, lednici a televizi. Dále disponujeme několika pokoji, které jsou připravené pro invalidní hosty. Samozřejmostí je připojení na wifi zdarma.

Služby

Vaše potřeby a přání Vám splní hotelový personál. Dále nabízíme k hotelovému pokoji snídani zdarma. Pokud využitejte našeho svatebního servisu, nabízíme novomanželům exkluzivní novomanželské apartmá zdarma.

Parkování

Přímo u hotelu parkoviště určené pro návštěvníky a hosty OC Panorama.

Stravování

V budově OC Panorama je krásná žážitková restaurace, která nabízí moderní českou i světovou kuchyni.


Kontakt Hotel OC Panorama Hotel OC Panorama levné ubytování Velké Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti