Hotel Jelínkova vila

Třebíčská 342/10, Velké Meziříčí
Cena: 995 - 3755 Kč
min. delka 1 denPřijeďte navštívit Jelínkovu vilu, hotel v srdci Vysočiny prosycený historií a jemnou sladovou vůní vařeného piva. Výhodná poloha hotelu v srdci Vysočiny ve Velkém Meziříčí, v blízkosti dálnice D1. Komfortní ubytování na Vysočině s wellness bazénem a saunou. Konferenční sály o celkové kapacitě 70 osob – konference, firemní akce, školení, semináře. Nefiltrované, nepasterizované pivo Harrach oceněné Českou pivní pečetí a cenou Minipivovar roku (na výčepu najdete vždy alespoň 3 druhy). Stylová restaurace s tradičními pokrmy a specialitami z 11 druhů čerstvých sladkovodních ryb.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v centru města Velké Meziříčí v blízkosti dálnice D1.

Vybavení objektu

V areálu se nachází restaurace zaměřená na rybí speciality, minipivovar Harrach, monitorované parkoviště. Relaxovat můžete v bazénu a sauně, která je pro hotelové hosty zdarma.

Pokoje

- jednolůžkové, dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se standardním vybavením - vybrané pokoje jsou klimatizované - dvoulůžkové pokoje pro romantické pobyty pro dva - nechte se hýčkat ve stylových historických pokojích - hotelový dvoulůžkový apartmán s přistýlkou - ložnice, koupelna a menší společenský pokoj v apartmá Prezident - tři lůžka s možností tří přistýlek - luxusně vybavený třípokojový hotelový apartmán Vybavení standardích pokojů: satelitní TV, telefon, minibar, fén na vlasy, župan, wi-fi zdarma, klimatizace (vybrané pokoje). Vybavení apartmánu: rozkládací pohovka, satelitní TV, minibar, standardní vybavení kuchyň, telefon, fén, wi-fi zdarma. Vybavení De Luxe historického pokoje: satelitní TV, telefon, minibar, trezor, fén na vlasy, župany, wi-fi zdarma, klimatizace (vybrané pokoje). Vybavení prezidentského apartmá: satelitní TV, telefon, minibar, fén, župany, standardně vybavená kuchyň, wi-fi zdarma.

Služby

Na přání zajistíme, zarezervujeme MASÁŽE – můžeme zajistit i na hotelový pokoj (druhy masáží najdete v sekci POBYTOVÉ BALÍČKY) SQUASH BOWLING KULEČNÍK FITNES – AEROBIK BIKE PARK HORSKÉ TROJKOLKY a KOLOBĚŽKY SNOW PARK – SKI areál Velké Meziříčí TENISOVÉ KURTY SPINNING ODVOZ - TAXI V případě zájmu prosím kontaktujte hotelovou recepci. Vnitřní bazén a sauna Internet wi-fi přístupný ve všech prostorách hotelu. Počítač pro hosty je připraven k dispozici v recepci hotelu osobní počítač s připojením k internetu. Počítač nelze z recepce přenášet. Kancelářské služby (fax, kopírka, skener – v recepci hotelu) Zajištění květin a nadstandardní výzdoby pokoje po dohodě s hotelovou recepční. Praní a žehlení šatstva po dohodě s hotelovou recepční.

Parkování

Garage parking – v uzavřeném dvoře hotelu, zastřešená parkovací místa – max. 5 vozů Monitorováno bezp. kamerou – lze sledovat i na TV v hotelovém pokoji. Placená služba Monitorované parkoviště – parkoviště vedle hotelu – max. 17 vozů Monitorováno bezp. kamerou – lze sledovat i na TV v hotelovém pokoji.

Stravování

Snídaně Podává se v restauraci od 7.00 do 10.00 hodin a dle počtu ubytovaných hostů formou nabídkových stolů nebo výběrem z jednotlivých snídaňových menu. Snídaně je v ceně ubytování. Přijďte posedět do příjemného prostředí hotelové rybí restaurace, která Vás zaujme originálním interiérem ve stylu starého mlýna. Nabízíme sladkovodní rybí speciality a vlastní nefiltrované, nepasterizované pivo Harrach. U nás poznáte, že jídlo je nejen gurmánský, ale i kulturní zážitek.

Letní aktivity

V létě můžete využít služeb místního koupaliště, nebo navštívit nově zbudované discgolfové hřiště Kunšovec. Okolí Velkého Meziříčí je protkané udržovanými cyklostezkami.

Zimní aktivity

Pro vyznavače zimních sportů nabízíme ubytování vzdálené pouze 5 minut od zimního stadionu a 10 minut od ski centra na Fajtově kopci, kde je v provozu jeden z mála uměle zasněžovaných povrchů na Vysočině.

Celoroční aktivity

Vnitřní bazén a sauna pro ubytované hosty zdarma. Pro vyčištění hlavy a udržení kondice v jakémkoliv počasí může přijít vhod posilovna (300 metrů od hotelu). Příjemnou večeři s přáteli u piva nebo vína můžete strávit v naší restauraci. Kdo se chce víc vyřádit, jistě ocení blízkost diskotéky Panorama. Ubytování v srdci Vysočiny přímo vybízí k výletům po okolí. Krásy zachovalé přírody můžete obdivovat v přilehlých přírodních parcích Nesměřské údolí a Balinské údolí, které jsou vhodné pro procházky i výlety na kole. K nejvýznamnějším památkám ve městě patří zámek (původně hrad z 12. století, dnes muzeum), dvě synagogy, pozůstatky po židovské čtvrti a kostel sv. Mikuláše s vyhlídkovou věží. Nelze opomenout ani zajímavá místa v okolí, jako jsou města Třebíč, Brno, Telč, Jihlava, Žďár nad Sázavou či hrad Pernštejn nebo Šiklův mlýn. Třebíč je po Jihlavě druhým největším městem Vysočiny. Doporučujeme navštívit proslulé židovské město a baziliku sv. Prokopa, kde sídlí muzeum Vysočiny Třebíč. Obě památky byly zapsány do Seznamu světového dědictví UNESCO. Náš hotel je také díky své poloze a blízkosti dálnice dobrý místem k přenocování při návštěvě veletrhů na výstavišti v Brně (BVV – výstavy psů, autosalon, motosalon, veletrhy motocyklů, mezinárodní strojírenský veletrh a Vánoční trhy). Největší přírodní zábavní areál v ČR, který je rozdělen do několika částí. Z nich nejvýznamnější je westernové městečko Šiklův mlýn ve Zvoli nad Pernštejnem. Dále pak strašidelný zámek Draxmoor a novinkou je Krokodýl park v Dolní Rožínce. Historické jádro města patří k nejcennějším městským památkovým rezervacím na Moravě a v roce 1992 bylo zapsáno na Seznam světového kulturního dědictví UNESCO. Město Telč si udržuje výjimečné panoráma, které není narušeno převýšenou panelovou výstavbou. Dominantou města je renesanční zámek. Jihlava je centrem kraje Vysočina. Součástí města je ZOO, která se takřka každým rokem rozšiřuje. Dobrodružné povahy mohou navštívit Jihlavské podzemí (katakomby) - po Znojmě se jedná o druhý nejrozlehlejší podzemní komplex v republice. Rekreaci nabízí aquapark Vodní Ráj Jihlava. Nejvýznamnější stavební památkou ve Žďáru nad Sázavou je bezesporu poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, postavený ve slohu barokní gotiky (památka UNESCO). Centrum města se rozkládá kolem nepravidelného čtyřúhelníkového náměstí Republiky, v jehož středu stojí barokní morový sloup. Pernštejn je jedním z nejnavštěvovanějších moravských hradů, který láká turisty ze širokého okolí. Už z daleka jsou nad lesy vidět špičky věží majestátního hradu. Za návštěvu stojí také zámek v Náměšti nad Oslavou ze 13. Století a vycpaniny zoologického depozitáře v renesančním zámku v Budišově. Ubytování v našem hotelu je bezesporu nejlepší volbou i pro návštěvu ostatních měst v okolí – například Velká Bíteš, Křižanov, Měřín a Mostiště. Pro návštěvníky nemocnice sv. Zdislavy doporučujeme podívat se i na nedalekou mostišťskou přehradu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V dnešní uspěchané době se umění relaxovat stává stále více žádanou dovedností. Naučte se to i Vy. Využijte jeden z našich pobytových balíčků - nabízíme Vám relaxační (wellness) pobyty, romantické pobyty pro dva i svatební noci. Budete ubytování v komfortních pokojích s připravenou aroma koupelí či masážní sprchou. Zatímco budete relaxovat ve wellness bazénu, na pokoji se Vám bude chladit láhev dobrého sektu. Rádi Vám zajistíme i netradiční zážitek v podobě stylové masáže nebo nadstandardní výzdoby pokoje. Hotel nabízí také prostory pro firemní školení s kapacitou pro 50 až 70 osob. V areálu lze pobyt zpestřit prohlídkou vlastního minipivovaru Harrach.

Letní sezóna

Jednolůžkový pokoj - Po - Čt 1 140 Kč, Pá - Ne 995 Kč
Dvoulůžkový pokoj - Po - Čt 1 765 Kč, Pá - Ne 1 530 Kč
Dvoulůžkové studio - Po - Čt 1 765 Kč, Pá - Ne 1 530 Kč
Třílůžkové studio - Po - Čt 2 170 Kč, Pá - Ne 1 940 Kč
Apartmán – dvoulůžkový - Po - Čt 2 170 Kč, Pá - Ne 1 940 Kč
Dvoulůžkový historický pokoj - Po - Čt 2 170 Kč, Pá - Ne 1 940 Kč
Dvoulůžkové historické studio - Po - Čt 2 170 Kč, Pá - Ne 1 940 Kč
Apartmán PREZIDENT - Po - Čt 3 755 Kč, Pá - Ne 3 495 Kč


Kontakt Hotel Jelínkova vila Hotel Jelínkova vila levné ubytování Velké Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti