Apartmán U Zlatého Křížku

na Penziony.cz
od roku 2019
U zlatého křížku 969/4, Velké Meziříčí
Kapacita: 6 osob
Cena: 1100 - 2000 KčPro komfortní a přitom levné ubytování ve Velkém Meziříčí slouží rodinný domek na okraji města o prostorové dispozici 2+1. Kapacita 4 osoby, s přistýlkami až 6 osob. Krátkodobé i dlouhodobější ubytování – například pro pracovní kolektiv, anebo rodinu na cestách za krásami Vysočiny. Dobře se tu bude cítit i dvojice hledající chvíli soukromí.

Umístění a dostupnost objektu

Dům je situován na okraji města. Snadná orientace při výjezdu z Velkého Meziříčí

Vybavení objektu

V koupelně je sprchový kout, umyvadlo se zrcadlovou skříňkou. Pro potřeby hostů je tu k dispozici pračka. Samozřejmostí je TV a bezplatný bezdrátový internet. Uzavřený dvorek poskytuje soukromí pro příjemné posezení pod skálou.

Parkování

Bezproblémové a bezpečné parkování pro několik automobilů buď na vlastním pozemku za bránou, anebo podél veřejné komunikace.

Stravování

Možnost vlastního vaření a stravování. Prostorná kuchyně je osazena moderní kuchyňskou linkou s elektrospotřebiči – sporák, vestavěná lednice s mrazákem, mikrovlnka. K vaření je přichystáno i potřebné nádobí. Kuchyně může sloužit i jako společenská místnost s jídelním stolem a posezením u televizoru.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při obsazenosti 1-2 osoby: 1100Kč/apartmán/noc
Při obsazenosti 3-4 osoby: 1600Kč/apartmán/noc
Při obsazenosti 5-6 osob: 2000Kč/apartmán/noc


Kontakt Apartmán U Zlatého Křížku Apartmán U Zlatého Křížku levné ubytování Velké Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti