Chalupa Na Sklepě

Velké Karlovice 296, Velké Karlovice
Kapacita: 6 osob
Cena: 1900 - 1900 Kč
min. delka 2 dnyUbytování je ve stylové dřevěnici s kapacitou 4-6 lůžek.v klidné části Velkých Karlovic (V údolí Léskové). V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a krbovými kamny. V podkroví je dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy. Dle potřeby je možné si objednat stravování.

Umístění a dostupnost objektu

Chalupa se nachází v klidném bočním údolí Velkých Karlovic. Železniční zastávka je cca 4 km a zastávka autobusová cca 200 m.

Vybavení objektu

V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a krbovými kamny. V podkroví je dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy. Ubytovaným a rodinám s dětmi nabízíme vnitřní a venkovní vybavení: postýlka s lůžkovinami dětské jídelní židle klouzačka, houpačka pískoviště dětské hřiště ohniště venkovní posezení

Pokoje

V chalupě je obytná místnost s vybaveným kuchyňským koutem a krbovými kamny. V podkroví je dělená ložnice. Sociální zařízení se sprchovým koutem je součástí chalupy.

Služby

Z našich služeb můžete využít: wi-fi připojení na internet, saunu, dovoz a odvoz k vlaku. Pro větší skupiny je možné kombinovat ubytování v Apartmánech u Gášků (čtyři apartmány) a v Penzionu Na Kopečku, celkem se jedná o 32 míst.

Parkování

parkovací místo přímo u chalupy.

Stravování

Pro více pohodlí Vám zajistíme pobyt včetně stravování. Připravíme Vám snídaně i polopenze, ochutnáte klasická jídla i valašské speciality.

Letní aktivity

Dostupné aktivity v místě ubytování: turistické značené stezky, cyklostezka, golfové hřiště, lanové centrum.

Zimní aktivity

Lyžařské vleky, běžecké stopy.

Celoroční aktivity

Z Chalupy Na Sklepě je blízko na výlety do Beskyd, Javorníků, na Soláň, na Radhošť, do Valašského muzea v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm. Dobře dostupné jsou i slovenské hory: Súľovské skaly, Malá Fatra, Vrátna dolina, Jánošíkovy diery, Malý a Velký Rozsutec apod. Dostupné služby v místě ubytování: bowling, krytý bazén, masáže

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro milovníky cykloturistiky a zimních sportů (běžky, sjezdové lyžování) je k dispozici úschovna kol a lyží. Ubytování se zvířecím mazlíčkem (pes, kočka, kůň apod.) není problém. Parkoviště je u chalupy.

Celoroční ceny

1.900,- Kč/noc/objekt

Letní sezóna

1.900,- Kč/noc/objekt

Zimní sezóna

1.900,- Kč/noc/objekt

Ceny stravování

Možnost doobjednání stravy v Penzionu Pod Pralesem.

Cena snídaní: 90,- Kč/dospělá osoba/den, 60,- Kč/dítě do 10let/den.
Cena večeří: 120,- Kč/dospělá osoba/den, 90,- Kč/dítě do 10let/den.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pobyt pejska: 120,- Kč/pejsek


Kontakt Chalupa Na Sklepě Chalupa Na Sklepě levné ubytování Velké Karlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti