Penzion Na Pluskovci

Velké Karlovice 787, Velké Karlovice
Cena: 650 - 690 Kč
min. delka 1 denPenzion se nachází v Beskydech, ve Velkých Karlovicích, uprostřed skiareálu Kyčerka. Nabízí ubytování, stravování, krytý bazén, vířivku, saunový svět s finskou, parní a infra saunou, osvětlený tenisový kurt, Wifi. Vhodný pro letní a zimní rodinnou rekreaci. Vynikající podmínky pro cykloturistiku. VOLNÝ VSTUP DO VNITŘNÍHO BAZÉNU V CENĚ UBYTOVÁNÍ!

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Na Pluskovci se nachází v centru Valašska, ve Velkých Karlovicích. Je situován v klidném údolí, obklopeném lesy.

Vybavení objektu

Penzion Na Pluskovci nabízí ubytování, stravování a možnost využití relaxačního centra s vnitřním vyhřívaným bazénem, vířivkou whirlpool s hydromasáží a perličkovou lázní a také saunový svět s finskou saunou, parní saunou a infra saunou. Všechny pokoje jsou vybaveny samostatným sociálním zařízením, TV, lednicí a balkónem. Součástí penzionu je také depandance s pěti apartmány a tři samostatné chatky. Interiéry jsou stylově zařízeny moderním nábytkem, dřevěným a kamenným obložením stěn. K vybavení penzionu patří restaurace se dvěma jídelnama a barem, dále společenská místnost s televizí, kulečníkem a stolním fotbalem. V letních měsících je hostům k příjemnému posezení k dispozici terasa nebo posezení v okrasném parku s jezírkem. V zahradě se nachází i altán s krbem, který mohou hosté využít ke grilovaní. Sportovně ladění hosté mohou využít tenisový kurt s umělým povrchem a osvětlením, hřiště na malou kopanou a volejbal, ruské kuželky, stolní tenis. V areálu se nachází také ohniště. V penzionu je bezplatné Wifi připojení. Samozřejmostí je pak u nás bezplatné parkoviště.

Parkování

Penzion má vlastní parkoviště.


Kontakt Penzion Na Pluskovci Penzion Na Pluskovci levné ubytování Velké Karlovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti