Penzion U Urbanů

na Penziony.cz
od roku 2010
Bystřička 33, Bystřička
Kapacita: 16 osob
Cena: 300 - 400 Kč
min. delka 3 dnyRodinný penzion u přehrady Bystřička nabízí k ubytování 3 samostatné apartmány na krásném místě v těsné blízkosti lesa pro milovníky turistiky, cykloturistiky, běžeckého lyžování, rodiny s dětmi.

Umístění a dostupnost objektu

Najdete nás na polosamotě na samém konci obce Bystřička, pár kroků od přehrady a přitom s lesem v zádech. Žel. zastávka Bystřička 7Km. Autobusová zastávka 300m. Rožnov pod Radhoštěm 15 km, Valašské Meziříčí 17 km, Vsetín 16 km.

Vybavení objektu

V penzionu se nachází 3 plně vybavené apartmány různé kapacity s vlastní kuchyňkou. Pro všechny k dispozici venkovní posezení, travnaté hřiště, pinpongový stůl. Za poplatek kulečník, laserová střelnice, internet.

Pokoje

V největším apartmánu z naší nabídky- "Stará chalupa" jsou celoročně k dispozici 4 dvoulůžkové a 3 jednolůžkové pokoje, společenská místnost s TV a satelitem, kuchyňka, 2koupelny, 3xWC, prádelna. Venkovní kryté posezení s možností grilování, venkovní kuželky, pískoviště. Vhodné pro větší rodiny nebo skupiny (až 11 osob). V apartmánu 2+2 ("Výminka") je k dispozici dvolůžkový pokoj, společenská místnost s posezením, kuchyň s jídelnou, zde možnost přistýlky, WC, sprcha, pračka. Venkovní kryté posezení s grilem. Ubytovací objekt "chata" je umístěn na samotě u lesa.Nachází se zde 2 dvoulůžkové pokoje s možností 2 přistýlek, kuchyň, koupelna a WC. Ubytování pro maximálně 6 osob. Venkovní posezení na terase, ohniště.

Služby

kulečník, stolní tenis, laserová střelnice,internet, venkovní kuželky

Parkování

v areálu, zdarma

Stravování

vlastní stravování

Celoroční aktivity

turistika, cykloturistika, houbaření, vodní sporty, běžecké lyžování, sjezdové lyžování (lyžařský vlek Bůřov 7km)

Letní sezóna

400

Zimní sezóna

300

Mimo sezónu


Doplňující informace o ubytování a cenách

K ceně připočítat poplatek obci 14 Kč os/noc
Ubytování na 1 noc + 50 %


Kontakt Penzion U Urbanů Penzion U Urbanů levné ubytování Bystřička kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti