Penzion Modrý Pes

Velenice 112, Velenice
Kapacita: 12 osob
Cena: 500 - 750 Kč
min. delka 1 denJsme francouzsko - český pár a zveme Vás do našeho rodinného pensionu, kde naleznete komfort a odpočinek. Náš útulný pension se nachází v obci Velenice na rozhraní Jizerských a Lužických hor. Nabízíme ubytování v 6 - ti komfortně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Umístění a dostupnost objektu

Zákupy 4 km, Sloup v Čechách 6 km, Česká Lípa 12 km, Nový Bor 10km

Vybavení objektu

Je zde k dispozici TV+SAT, DVD a internet, obývací pokoj s krbovými kamny, čajová kuchyňka a prosklená vytápěná veranda se sezením s báječným výhledem na říčku Svitávku. Vhodné pro ty, kteří hledají odpočinek a klid, sportovní vyžití, ale i pro rodiny s dětmi a milovníky panenské přírody. Dům je po rekonstrukci v r. 2008. Z domu výhled na řeku /pstruhová/, les a Brnišťský vrch, který je znám jako ráj houbařů. Nádherné procházky po okolí, cyklistická stezka vede okolo domu.

Pokoje

Ložnice a pokoje: 1930: 2 2lůžkové pokoje vybavené manželskými postelemi a samostatným vchodem, společná koupelna s vanou MARLENE: Luxusně zařízený pokoj s manželskou postelí větších rozměrů, prostorná, vybavená koupelna s vanou. Postel je s ortopedickou matrací. ČERVENÝ POKOJ: Klidný 2lůžkový pokoj s vlastní koupelnou a vanou RUSTIK: 2 2lůžkové pokoje se samostatnými vchody, společnou koupelnou se sprchovým koutem. Jedna manželská postel, dvě oddělená lůžka. Postele jsou vybaveny ortopedickou matrací. Sociální zařízení: 4x kompletní koupelny + 1x společné WC v přízemí u společenské místnosti.

Služby

Výměna ložního prádla každé 3 dny.

Parkování

Možnost parkování přímo u objektu

Stravování

Snídaně formou švédských stolů. Rádi Vám vyjdeme vstříc Vašim požadavkům : - )

Letní aktivity

Golf 4 hřiště v okruhu 30 km, Půjčovna čtyřkolek a motokár v Zákupech, Máchovo jezero a projížďky na parníku 15 km.

Zimní aktivity

Liberecké a jablonecké sjezdovkym Albrechticem Lyžařské středisko Prácheň

Celoroční aktivity

Sloup v Čechách, Sklárny Nový Bor, Liberec, Zittau - Německo, Polsko, jízdy na koni, turistika, lezecká stěna v Zákupech, keramické kurzy, Lov a sezónní hony pořádané místní mysliveckou jednotou, , tenisové kurty 3 km. Zajistíme také výlety do okolí, sklářské muzeum, vlastivědné muzeum v České Lípě, sklárny a hutě s odbornou prohlídkou v Novém Boru a okolí, hrady a zámky v našem regionu.

Slevy

Slevy při vyšším počtu osob a délce pobytu. Děti do 2 let zdarma.


Kontakt Penzion Modrý Pes Penzion Modrý Pes levné ubytování Velenice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti