Rezidence Náčkovice

na Penziony.cz
od roku 2011
Náčkovice 22, Úštěk
Kapacita: 15 osob
Cena: 5600 - 7500 Kč
min. delka 2 dnyPronájem luxusně zařízeného rekreačního objektu s barem, hernou, bazénem, saunou a vířivou hydromasážní vanou, poskytující maximální relaxaci a soukromí v Chráněné krajinné oblasti Českého středohoří. Objekt kde můžete strávit svůj volný čas v absolutním klidu a soukromí se nachází v obci Náčkovice u Lovečkovic, 605 metrů nad mořem, nedaleko televizního vysílače Buková Hora a starobylého městečka Úštěk. Jen pár metrů pod rozhlednou Víťova vyhlídka z které je krásný rozhled na desítky kilometrů. Rezidence je vhodná pro početné rodiny, partu přátel a společenské události v každé roční době a za každého počasí.

Umístění a dostupnost objektu

Dostupnost z Prahy (85 km) přes Roudnici nad Labem i z Německa po dálnici D8 je velmi dobrá. Okolní města Děčín, Ústí nad Labem, Litoměřice a Česká Lípa jsou vzdálena pouze 25 km. Nejbližší obec s občanskou vybaveností jsou Verneřice (4 km).

Vybavení objektu

Komplex se skládá ze tří objektů, venkovního posezení s krbem a pozemku o výměře 8700 m2 z větší části oploceného zdí. Hlavní budova je určena k ubytování celkem 15 osob, obsahuje 5 ložnic s celkem 15 lůžky, 2 plně vybavené kuchyně, obývací pokoj, prosklenou lodžii a 2x sociální zázemí s prádelnou. Druhý objekt je společensko-relaxační a třetí je krytý bazén s hernou. Pro turisty, cyklisty a v zimních měsících pro milovníky bílé stopy a snowkitingu je objekt dobrým výchozím bodem. Ti kteří mají rádi výlety se mohou potěšit výhledem na krásy Českého středohoří z mnoha okolních vyhlídek a rozhleden. Dále je zde k vidění několik hradů, zámků a skanzenů. Za povšimnutí stojí místa, která filmaři zvěčnili v mnoha filmech a pohádkách. Připomeňte si záběry třeba z filmů Kolja, Rebelové, Hlídač č. 47, Zámek v Čechách, Páni Kluci, pohádek Princ a Večernice, Dešťová víla a mnoha dalších. Pokud máte chuť jen odpočívat, relaxovat a užívat si zaslouženého volna, můžete trávit své chvíle v maximálním soukromí ve velikém oploceném areálu, kde se nachází krásná zahrada s okrasnými stromy a dřevinami. Celý tichý uzavřený areál ocení především rodiny s dětmi, které mohou mít absolutní volnost a přitom být v bezpečí. Za nepříznivého počasí se můžete uchýlit do relaxačně-společenského objektu, kde si každý najde to své. Děti mohou strávit čas v herně, pánové u baru s dobrým pivem a dámy mohou relaxovat v sauně nebo ve vířivé hydromasážní vaně. V dalším zastřešeném objektu se můžete po celodenních aktivitách vykoupat ve vyhřívaném bazénu. Je zde také parní masážní sprchový kout a herna se stolním tenisem, elektronickými šipkami, kulečníkem a dětský koutek. V areálu zahrady je pískoviště pro děti, ohniště, hřiště na volejbal, badminton, nohejbal a líný tenis. Je zde také ruský kuželník.

Pokoje

Celková kapacita objektu je 15 osob, v 5 ložnicích. V podkroví 4 lůžkový pokoj. Je to nejkrásnější pokoj s balkónem. V 1. patře jsou celkem 3 ložnice 2, 3 a 4 lůžkové, v přízemí je ložnice s dvoulůžkem jako součást apartmánu s kuchyní a obývacím pokojem.

Služby

Součástí nabídky samoobslužného baru ve společensko relaxační budově je točené pivo Březňák 11° a točená limonáda, volně k dispozici. Vyúčtování bude provedeno dle skutečné konzumace, při ukončení pobytu.

Parkování

Parkování až pro 8 vozidel je přímo v objektu.

Stravování

Po dobu celého pobytu je možno zajistit dovoz čerstvých teplých jídel, která jsou vakuově uzavřena v plastových miskách. Na přání je možno připravit individuální pohoštění dle požadavku (obložené mísy, speciální guláše, pečené a smažené maso, atd.) nebo naložené maso ke grilování. Rádi bychom vyhověli všem vašim přáním a požadavkům, neváhejte nás kontaktovat!

Letní aktivity

Cyklistika, procházky, výlety, koupání v krytém bazénu, ruské kuželky, volejbal, badminton, nohejbal, líný tenis, pískoviště, trampolína, táborák, gril

Zimní aktivity

Běžky

Celoroční aktivity

Stolní tenis, kulečník, elektronické šipky, sauna, vířivka, stolní hry, dětský koutek

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně pobytu není zahrnuta spotřeba elektrické energie v ceně 5,- Kč/kWh a spotřeba plynu pro vytápění v ceně 70,- Kč/m3 dle skutečné spotřeby. Pobyt s domácím zvířetem je možný za poplatek 75,- Kč/den. Po dohodě možno zapůjčit dětskou postýlku za poplatek 150,- Kč/pobyt, ohřívač láhví, sterilizátor, nočník a dětskou židličku zdarma. Při nástupu ubytování se skládá kauce ve výši 5.000,- Kč, která bude vrácena nebo vyúčtována dle způsobených škod při předání objektu po ukončení pobytu. Hlavní budova je nekuřácká, kromě balkónu podkrovního pokoje. V ostatních prostorách je kouření povoleno. Parkování až pro 8 vozidel je přímo v objektu. Prostor pro uschování kol, lyží, kočárků, atd. Wifi internet zdarma v celém objektu.

Celoroční ceny

2 noci 7 500,00 Kč/objekt/noc
3 a více nocí 5 600,00 Kč/objekt/noc

Ceny stravování

Lze objednat rozvoz jídla

Slevy

Dlouhodobý pobyt sleva 10%. Pobyt 14 nocí a více.
Opakovaný pobyt sleva 15%.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Délka pobytu:
Minimální délka pobytu 2 noci.
Ubytování v letní sezóně (červenec - srpen) pouze od soboty do soboty (7 nocí).

V ceně je zahrnuto:
Pronájem celého objektu, využívání veškerého vybavení, parkování v objektu, lůžkoviny, konečný úklid, prostředky na mytí nádobí.

Příplatky:
Spotřeba elektrické energie (dle skutečného odběru) 5,- Kč/kWh
Spotřeba plynu pro vytápění (dle skutečného odběru) 70,- Kč/m3
Příprava vířivé hydromasážní vany (napuštění + vyhřátí na 36°C) 1500,- Kč
Pes, kočka 75,- Kč/den
Zapůjčení dětské postýlky (maximálně 3 kusy) 150,- Kč/pobyt


Kontakt Rezidence Náčkovice Rezidence Náčkovice levné ubytování Úštěk kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti