Zámecký Penzion

Komenského 1, Valašské Meziříčí
Kapacita: 40 osob
Cena: 600 - 900 Kč
min. delka 1 denZámecký Penzion sídlí přímo v dominantě Valašského meziříčí – v Zámku Žerotínů, který je umístěn v samotném centru města. Vynikající snídaně, která nabízí volný výběr z jídel bez omezení z tradičních snídaňových pokrmů, dietních jídel a na přání lze nachystat i bezlepkovou či vegetariánskou stravu. Recepce penzionu sídlí v Turistickém informačním centru Valašské Meziříčí.

Umístění a dostupnost objektu

Umístění penzionu v bezprostřední blízkosti centra a náměstí nabízí široký výběr z místních restaurací, pizzerií, rychlého občerstvení, kaváren nebo cukráren. Krytý bazén a koupaliště se nachází 1 km od Zámeckého penzionu. Nejbližší bankomat se nachází 200 m od ubytování. Obchodní centrum je vzdálené 1.5 km od penzionu.

Vybavení objektu

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, příslušenstvím pro přípravu kávy a čaje, TV s plochou obrazovkou, psacím stolem a posezením. K základnímu vybavení některých pokojů patří i lednice. Návštěvníkům garantujeme zdarma připojení na Wi-Fi a parkování přímo u vchodu do penzionu.

Pokoje

Pokoje Komfort: 1x Apartmán s vířivkou 7x dvou až třílůžkový pokoj Pokoje Standard: 10x dvoulůžkový pokoj (jeden s možností přistýlky) 3x čtyřlůžkový pokoj 1x apartmán s kuchyňským koutem 4 + 3 lůžka (+ možnost jedné přistýlky)

Služby

Poskytujeme snídaně. Pro pokoje Komfort jsou snídaně včetně ceny Pro pokoje Standard za příplatek 130 Kč.

Parkování

Parkování je možné přímo u penzionu.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Recepce penzionu sídlí v Turistickém informační centru a je otevřena dle jeho otevíracích hodin tj. Po - Pá 9:00 - 17:00, So 9:00 - 13:00. Email: info@info-vm.cz Mimo otevírací dobu je ubytování možné v případě včasné telefonické domluvy na čísle 605 733 274.

Celoroční ceny

Cena pokoje Standard
600 Kč/os/noc
900 Kč/2os/noc
Možnost doobjednání snídaní za 130 Kč.

Cena pokoje Komfort
900 Kč/os/noc
1300 Kč/2os/noc
V ceně je zahrnuta i snídaně.


Kontakt Zámecký Penzion Zámecký Penzion levné ubytování Valašské Meziříčí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti