Ubytování U Zelího

na Penziony.cz
od roku 2018
Dunajovice 22, Dunajovice
Kapacita: 7 osob
Cena: 250 - 350 Kč
min. delka 2 dnyU Zelího - letní byt na dunajovické návsi. Zažijte Třeboňsko se vším všudy. Přijeďte k Zelímu. Pan Zelí vám postavil postele ze starých trámů, propůjčil část svého milovaného starobylého nábytku a postavil na každou terasu krb, abyste si mohli každý večer příjemně posedět. Paní Zelíová vám ušila závěsy a vybírala veškeré doplňky (nádobí, ručníky i povlečení) tak, aby vše ladilo. Protože tam, kde to ladí, tam vám bude dobře. Stačí si vybrat, jestli máte raději modrou nebo tmavě červenou.

Umístění a dostupnost objektu

Ubytování je umístěno v samostatné části našeho statku. Statek je na návsi malé obce 7 km od Třeboně, přímo na návsi je hospůdka. Obec Dunajovice je mimo hlavní silniční tahy, provoz aut je tu minimální. V okolí je mnoho možností koupání a mnoho cyklotras. Navštivte např. Dunajovickou horu se zatopeným lomem (1 km) nebo rybník Rožmberk (4 km). Další výlety vám rádi doporučíme my nebo naše Kniha hostů.

Vybavení objektu

Máme dva samostatné pokoje, "modrý" čtyřlůžkový a "červený" třílůžkový. Pokoje mají společný vchod z návsi a společnou předsíň. Součástí každého pokoje je vybavený kuchyňský kout a samostatná koupelna. Každý pokoj má svou vlastní terasu s krbem a možností grilování. Majitelé bydlí v domě, v jiné části statku, a používají jiný vchod.

Pokoje

Pokoje jsou zařízeny starobylým dřevěným nábytkem a postelemi ze starých trámů. Postele jsou vysoké, takže se z nich skvěle vstává. Dáváme příjemné letní přikrývky a bavlněné krepové povlečení. Budete mít i svůj malý polštářek pod hlavu. Pro každého hosta máme připravenou sadu ručníků. V obou kuchyňkách najdete vše potřebné pro přípravu jednoduchých letních jídel, utěrky, otvírák na víno a například i džbán na vodu a formičky na led. Až si večer půjdete sednout ke krbu na terase, bude nachystané základní množství dřeva, svíčky a pro každého deka, kdyby bylo chladněji. Při plánování výletů vám pomůžou mapy okolí a jistě také přístup na WiFi.

Služby

Naše ubytování je určeno především pro lidi, kteří chtějí mít soukromí a vlastní program.

Parkování

Parkování přímo před domem nebo ve dvoře.

Stravování

Stravování vlastní. Nejbližší obchod 4 km. Nejbližší restaurace s teplými jídly 3 km. V hospůdce na návsi mají jen drobné pochutiny a nanuky. A výborný "tekutý chlebíček" :-)

Letní aktivity

V okolí nespočet rybníků pro koupání, Slověnický mlýn s lanovým parkem, lesy plné borůvek. V Třeboni parník na rybníku Svět. Navštivte také třeboňský nebo jindřichohradecký zámek nebo některou z kulturních akcí.

Celoroční aktivity

Cyklotrasy, výlety. Rovinatá oblast. Nejvyšší vrchol Třeboňska, Dunajovická hora (1 km od obce) má výšku 504 m. To je terén, který zvládne opravdu každý, i rekreační cyklista nebo děti. V blízkosti slatinné lázně Třeboň s krytým bazénem a různými procedurami (7 km).

Doplňující informace o ubytování a cenách

Máme rádi přátelskou atmosféru. Pokud budete chtít, rádi si s vámi posedíme a povyprávíme. Kdykoli se na nás můžete obrátit a pokud to bude v našich silách, rádi pomůžeme. Třeba vám půjčíme košík na houby. Ale samozřejmě ctíme soukromí našich hostů a potkat se vůbec nemusíme.

Letní sezóna

Dospělí: 350,- za osobu a noc
Děti od 12ti let (včetně): 300,- za osobu a noc
Děti od tří let (včetně): 250,- za osobu a noc
Děti 0 - 2 roky bez nároku na lůžko: zdarma

Mimo sezónu

Dospělí: 300,- za osobu a noc
Děti od 12ti let (včetně): 250,- za osobu a noc
Děti od tří let (včetně): 200,- za osobu a noc
Děti 0 - 2 roky bez nároku na lůžko: zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

Platby:
Požadujeme zálohu 1000,- při rezervaci. Záloha je vratná, pokud rezervaci zrušíte do 14ti dnů před příjezdem, při zrušení v posledních 14 dnech se záloha nevrací. Nejpozději v posledních 14 dnech před příjezdem prosíme doplatit zbytek ceny za ubytování. Veškeré platby prosíme na účet (detaily vám sdělíme při rezervaci), platby v hotovosti nepřijímáme.
Ceny zahrnují ubytovací poplatky obci.


Kontakt Ubytování U Zelího Ubytování U Zelího levné ubytování Dunajovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti