U Zlaté koule

na Penziony.cz
od roku 2009
Hradební II/132, Písek
Kapacita: 2 osob
Cena: 150 - 250 Kč
min. delka 1 denUbytování v rekonstruovaném objektu,měštanský dům - kulturní památka v historickém centru města Písku.Město Písek je bývalé královské město ležící na březích řeky Otavy,střed regionu Prácheňsko.

Umístění a dostupnost objektu

Dům je umístěn v klidné části města,u bývalé Putimské brány,od náměstí je vzdálen 130 m.Dostupnost objektu - na hlavní náměstí a odtud ulicí Fráni Šrámka nebo na parkoviště u Děkanského kostela a odtud 150m směrem na záopad k Základní umělecké škole.Vzdálenost od autobusového nádraží cca 800m,od vlakového nádraží cca 1300 m.

Vybavení objektu

V objektu je jeden dvoulůžkový apartmán.K dispozici internet.Možnost posezení na dvorku.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s možností přistýlky.Stylový nábytek ze dřeva,dřevěné podlahy. Vestavěná skříň.Na pokoji je k dispozici TV,satelit,kuchyńský koutek,plynový sporák,rychlovarná konvice,kuchyňské nádobí,lednička,sejf,vysoušeč vlasů. Koupelna je vybavena WC,sedací vanou se sprchou,sprchový koutek,umyvadlo.

Služby

Půjčování jízdních kol pro ubytované hosty.Internet.Kopírování.Fax.

Parkování

Možnost volného parkování přímo u objektu - 6 parkovacích míst.Při dlouhodobějších pobytech možnost využití garáže - 5 min.chůze.

Stravování

Vlastní stravování - možnost přípravy v kuchyňském koutku.Na náměstí - 130 m ryhlé občerstvení.V blízkém okolí řada restaurací středních i nižších cenových relací.

Letní aktivity

V okolí Písku je řada cyklostezek,návštěva hradu Zvíkov,hřbitov V Albrechticích,zámek Orlík nad Vltavou,klášter v Milevsku,tvrze v Kestřanech.Koupání na městském koupališti U Václava,poř.přehradní nádrži Orlík u Podolí.v Kestřanech u Písku se nachází golfové hřiště.

Zimní aktivity

Návštěva krytého bazénu,sauny,bowling.squash.

Celoroční aktivity

Návštěva Prácheňského muzea,rekonstruované Městské elektrárny z doby Fr.Křižíka, objektu Sladovny s řadou výstav a kulturních akcí,koncerty v kostele Sv.Trojice.Pěší turistika do oblasti Píseckých hor.Návštěva plaveckého bazénu.

Celoroční ceny

Cena 250 Kč/os/noc/ - platí v době od 1.11 do 31.3. a v době od 1.7. do 31.8. při ubytování pouze jedné osoby.
Cena 150 Kč/os/noc platí pro děti do 12 let a pro osoby na přistýlce.
Cena 200 Kč/os/noc při ubytování 2 osob celoročně a při ubytování pouze jedné osoby v době od 1.4. do 30.6. a od 1.9. do 31.10.

Ceny stravování

.

Slevy

Při déletrvajících pobytech individuální slevy.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pro ubytované osoby,které se ubytují za účelem rekreace či lázeňského pobytu je pro Město Písek vybírán poplatek 10 Kč/os/noc.Tento rekreační poplatek se nevztahuje na osoby do 18 let a nad 70 let.


Kontakt U Zlaté koule U Zlaté koule levné ubytování Písek kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti