Hotel U Hejtmana Šarovce

Dvořákova 595, Uherské Hradiště
Cena: 1150 - 2300 Kč
min. delka 1 denHotel U hejtmana Šarovce byl pojmenován po bájné postavě slováckých dějin, kterému vdechl životuznávaný spisovatel František Kožík. Hotel má k dispozici 16 stylově zařízených pokojů ve složení 2 jednolůžkové pokoje, 13 dvoulůžkových pokojů a 1 dvoulůžkový pokoj De-Lux. Součástí hotelu je stylová restaurace a prostorná zahradní terasa.

Umístění a dostupnost objektu

Hotel se nachází v královském městě Uherské Hradiště, které Vám nabízí množství zajímavostí, které stojí za vidění. Mezi významné památky se řadí barokní kašna na Masarykově náměstí, Lékárna U Zlaté koruny s pseudorenesanční fasádou a barokním interiérem, Nová radnice, komplex jezuitských budov atd. Příjemnou relaxaci nabízí místní aquapark jehož nedílnou součástí je i moderní letní koupaliště. Milovníci vína by neměli vynechat návštěvu měšťanských vinných sklepů v Mařaticích.

Pokoje

Komfortní a stylově zařízené hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením a minibarem. Dva pokoje mají možnost přistýlky. Připraven je také jeden pokoj pro invalidy. Hotel je vhodným místem pro pořádání soukromých oslav a firemních večírků a nabízí cateringové služby pro soukromé i veřejné akce. Problém není ani s pronájmem vinných sklepů k pořádání různých akcí. Pro firemní jednání nebo konferenci můžete využít salonek s kapacitou 28 osob.

Parkování

Možnost parkování je ihned před vchodem hotelu. Dále je k dispozici hlídané hotelové parkoviště.

Stravování

Nechte se pohostit v hotelové restauraci ve stylu Irish Pubu, kde si kromě výborného jídla a široké nabídky nápojů užijete také báječnou atmosféru. V příznivém počasí si můžete své jídlo a nápoj vychutnat na letní terase, která pojme až 70 osob.

Doplňující informace o ubytování a cenách

- Možnost pořádání soukromých oslav a firemních večírků - Catering na soukromých i veřejných akcích - Možnost pronájmu vinných sklepů k pořádání nejrůznějších akcí - Možnost uložení vlastních vín k soukromé archivaci - Zajištění rezervací na představení Slováckého divadla Konferenční služby V rámci konferenčních služeb hotelu U hejtmana Šarovce Vám nabízíme i možnost pronájmu salónku nebo stylové pivnice v budově hotelu. Salónek - 28 osob - cena: 800,- Kč

Celoroční ceny

Jednolůžkový pokoj (SGL) 1150,-
Dvoulůžkový pokoj (DBL) 1 osoba 1250, 2 osoby 1650, přistýlka 400,-
Dvoulůžkový pokoj De-lux (DBD) 1 osoba 1750, 2 osoby 2300, přistýlka 400,-
... v ceně ubytování je zahrnuta snídaně


Kontakt Hotel U Hejtmana Šarovce Hotel U Hejtmana Šarovce levné ubytování Uherské Hradiště kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti