Best Western Hotel Grand

Palackého náměstí 349, Uherské Hradiště
Kapacita: 102 osob
Cena: 950 - 1565 Kč
min. delka 1 denV hotelu GRAND je k dispozici celkem: - 53 pokojů - 25 jednolůžkových (4 s možností přistýlky) - 25 dvoulůžkových pokojů (14 s možností přistýlky) - 3 apartmány (všechny s možností přistýlky) Host má možnost volit ubytování v nekuřáckém či kuřáckém pokoji.

Vybavení objektu

Hotel GRAND nacházející se v klidové části centra města Uherského Hradiště svým hostům nabízí: Bezdrátové internetové připojení (WiFi) v každém pokoji i ve všech ostatních prostorech hotelu ZDARMA. Bohatou snídani podávanou bufetovým způsobem. Čištění, praní a žehlení prádla hotelovým hostům. Kopírování a faxování. Parkování na hotelovém parkovišti (rezervace je nutná). Hotelovou kuchyni s kvalitní nabídkou jídel. Prostory a kompletní služby pro pořádání konferencí, seminářů a jiných vzdělávacích akcí. Prostory a kompletní služby pro pořádání maturitních, stužkovacích i jiných firemních večírků, či svateb.

Pokoje

Každý pokoj nabízí: Bezdrátové připojení (WiFi) zdarma. Minibar, trezor, vysoušeč vlasů. TV se satelitním příjmem, vč. stanic ve slovenském, anglickém, německém, italském a francouzském jazyce, dále v ruštině a arabštině. Bezpečnostní kartový uzavírací systém a telefon s přímou provolbou do celého světa. V rámci koupelnové výbavy hotel poskytuje veškeré hygienické propriety pro Váš pohodlný pobyt.

Parkování

Parkování je zajištěno na chráněném hotelovém parkovišti.

Stravování

Hotelová restaurace a kavárna poskytují návštěvníkům celodenní služby v nově vybavených interiérech.


Kontakt Best Western Hotel Grand Best Western Hotel Grand levné ubytování Uherské Hradiště kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti