Pension Evelin

Josefův Důl 959, Josefův Důl
Kapacita: 24 osob
Cena: 230 - 350 Kč
min. delka 2 dnyCeloroční ubytování v centrální části obce Josefův Důl v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Penzion rodinného typu s kapacitou 22 lůžek. Vhodné pro rodinnou rekreaci s možností vlastního vaření.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion Evelin sousedí s chráněným stromořadím vzácných dubů topolových mezi kinem a penzionem, přibližně 100m od kostela. Dobrá dostupnost i v zimě vlastním autem, autobusem nebo vlakem. Nádraží 10 minut pěší chůze.

Vybavení objektu

Pět čtyřlůžkových pokojů a jeden dvoulůžkový pokoj s umyvadlem s teplou vodou. Dva čtyřlůžkové pokoje v přízemí s vlastní sprchou a WC na pokoji. Jeden čtyřlůžkový pokoj v přízemí s vlastní sprchou a WC odděleně mimo pokoj. Dva čtyřlůžkové pokoje v patře s vlastní sprchou a WC na pokoji. Společné sprchy a toalety na podlaží. Vybavená kuchyň - elektrický sporák, myčka, varné konvice, kávovar, mikrovlnná trouba, lednice. Společenská místnost s TV+sat,DVD. Centrální vytápění celého objektu.

Pokoje

Všechny pokoje mají umyvadlo s teplou vodou a běžné vybavení (válenda,šatní skříň,noční stolek, lampička, konferenční stolek). Čtyřlůžkové pokoje mají malou chladničku. Pět čtyřlůžkových pokojů má vlastní soc.zařízení.

Služby

Velká zahrada s dětským koutkem.Venkovní sezení. Ohniště na opékání, zapůjčení zahradních grilů, ruský kuželník,dětské sáně a boby. Úschovna lyží. Možnost zapůjčení dětské postýlky. Po dohodě, vzhledem k různým alergiím ostatních hostů i s domácími mazlíčky (pes, kočka)

Parkování

Uzamykatelné, udržované parkoviště na vlastním pozemku.

Stravování

Vlastní vaření. Restaurace v obci v okruhu 80m - 500m.

Letní aktivity

Jizerské hory jsou protkány sítí turistických i cyklo tras, což umožňuje trávit aktivně dovolenou. Ke koupání lze v létě použít přírodní koupaliště v obci nebo nedalekých Lučanech n.Nisou. Dále nádhernou Jabloneckou přehradu, která je vyhledávána i příznivci vodních sportů. Zároveň můžete navštívit i Libereckou přehradu. Pokud vás neláká vodní hladina můžete sbírat borůvky nebo jiné lesní plody, ale hlavně sbírat houby až do prvních mrazíků.

Zimní aktivity

Lyžování - v obci je několik vleků a sjezdovek jak pro začátečníky, tak pro zkušené lyžaře. V nejbližším okolí jsou pak areály v Bedřichově, na Severáku a na Tanvaldském Špičáku. Pro milovníky bílé stopy jsou zde upravené běžecké tratě Jizerské magistrály.

Celoroční aktivity

Pěší i cyklo turistika. Plavání v krytých bazénech v Jablonci n.N. a v Liberci. Aquapark v zábavním centru Babylon v Liberci. Bowling v obci nebo ve Smržovce, v Jablonci n.N. a Bedřichově. Rozhledny v nejbližším okolí: Slovanka, Bramberk, Královka

Doplňující informace o ubytování a cenách

Bedřichov - tradiční zimní závod "Jizerská padesátka" Přehrady na pitnou vodu: vodní nádrž Josefův Důl na řece Kamenici je největší sypaná hráz v Jizerských horách, délka 720 m, výška 43 m Souš - sypaná hráz 364 m dlouhá a 21 m vysoká Protržená přehrada- sypaná hráz na Bílé Desné se v září 1916 protrhla Řeky Kamenice a Jedlová, vodopády na řece Jedlová

Letní sezóna

dospělí 4 noci a více 250,- Kč/os/noc
děti 6 - 14 let 200,- Kč/noc
děti 2 - 6 let 180,- Kč/noc

Zimní sezóna

dospělí 4 noci a více 280,- Kč/os/noc
děti 6 - 14 let 220,- Kč/noc
děti 2 - 6 let 190,- Kč/noc

Doplňující informace o ubytování a cenách

děti do 2 let zdarma bez nároku na lůžko
víkend - pobyt do tří nocí včetně +30,-Kč/os/noc
v zimě parkování u penzionu os.auto 20,- Kč/auto/den
poplatek OÚ 20,-Kč/os/den


Kontakt Pension Evelin Pension Evelin levné ubytování Josefův Důl kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti