Penzion Čičina

Družstevní 665/26, Tvrdonice
Kapacita: 42 osob
Cena: 750 - 850 Kč
min. delka 1 denČičina není ani zadaná krojovaná dívka, ani úzká motyčka na jednocení řepy, ale moderní penzion s restaurací a vinným sklepem. Všude máte kousek, protože se nacházíme na Podluží, na samé hranici s Rakouskem a Slovenskem. Najdete nás v nádherném národopisném areálu, kde se více jak 50 let pořádají Tvrdonské národopisné slavnosti, s jarmarkem lidových řemesel a přehlídkou vín. Tohle magické místo je v létě často cílem milovníků hudby, díky několika hudebním festivalů. V těsné blízkosti se nachází sportoviště pro tenis a fotbal proto je náš penzion určen i pro sportovní týmy a fotbalové mužstva.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v národopisném areálu, v klidné části obce Tvrdonice. Z dálnice D2 - sjezd Břeclav je vzdálen 5,5 km. Železniční uzel Břeclav se nachází cca 8 km a v jeho těsné blízkosti je umístěna autobusová stanice. Linka 752 jezdí trasu Tvrdonice - Břeclav každou hodinu, někdy i častěji.

Vybavení objektu

Součástí stavby je vinný sklep, který slouží nejen k řízeným degustacím a oslavám. Často jej naši klienti využívají k poradám a firemním setkáním či školením. Zde spojí užitečné se zážitkem v krásných prostorách. Sklep se dá v zimních měsících vytopit krbem. Připravíme pro vás občerstvení jako jsou chlebíčky, koláčky aj. Součástí sklepa jsou dámská a pánská WC a vchod z ulice.

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové, jeden čtyřlůžkový, jeden pětilůžkový a jeden apartmán. V těsné blízkosti recepce, která se nachází v přízemí je pokoj pro vozíčkáře. Pokoje jsou vybaveny WC a sprchovacím koutem.

Služby

V areálu se nachází dětské hřiště, fotbalové hřiště a tenisové kurty.

Parkování

Parkoviště se nachází v těsné blízkosti penzionu.

Stravování

Součástí penzionu je restaurace s kapacitou 90 míst. Vaříme celoročně nejen menu, ale pořádáme různé tématické akce, jako jsou zvěřinové speciality se snoubení vín, svatomartinská husa, zabijačka, rybí speciality a další. Součástí ceny pobytu je snídaně, s možností zakoupení polopenze či plné penze. Restaurace má dvě části, větší s kapacitou 60 míst tzv. jídelnu a menší část s 30 místy a barem. V objektu Čičiny jsme schopni ve stejný čas pořádat dvě akce, s tím že by o sobě skupiny věděly.

Letní aktivity

Díky úžasné poloze, náš penzion často vyhledávají cyklisté. Můžete se od nás vydat například do Mikulčic, na soutok řek Moravy a Dyje. Do Lednicko - valtického areálu to máte sotva 6 km. Na své si přijdou i rybáři, protože se v oblasti nachází několik řek a říček, rybníků a štěrkovišť.

Zimní aktivity

Podluží nabízí v zimních měsících pobyt v klidném prostředí, s možností výletů do blízkého či vzdálenějšího okolí. Nejbližší sjezdovka se nachází 30 km. Slovenská lyžařská oblast Pezinská Baba je ve vzdálenosti 55 km. Rakouská lyžařská střediska Stuhleck, Semering jsou vzdáleny 2 a půl hodiny cesty. Na méně známý Puchberg dojedete za dvě hodinky. Vídeň 95 km, Bratislava 75 km, Brno 60 km, Laa ad Thaya 55 km. Zámek Lednice je otevřen celoročně, v zimních měsících o víkendech. Taktéž je možno navštívit i Salón vín. V zimně pořádáme tématické pobyty s řízenou degustací. V zimně nás navštěvují jak firmy tak rodiny a využívají služby Lázní Hodonín vzdálené cca 20 km.

Celoroční aktivity

Pokud hledáte místo pro svatbu, oslavu či firemní večírek, jsme vám dispozici. Na své si u nás přijdou milovníci vína, moravské kuchyně, ale i ti kteří milují lidové zvyky a tradice. Pro ubytované i návštěvníky restaurace pořádáme řízené degustace s možností nákupu vín od našich vinařů.

Letní sezóna

2 lůžkový pokoj se snídaní na dvě a více nocí 750 Kč / os.
3 lůžkový pokoj se snídaní na dvě a více nocí 750 Kč / os.
4-5 lůžkový pokoj se snídaní na dvě a více nocí 750 Kč / os.
Lůžko se snídaní na 2 lůž. pokoji na dvě a více nocí 950 Kč / os.
Apartmán - 2 osoby se snídaní na dvě a více nocí 1 800 Kč / noc

Příplatek za lůžko na jednu noc 100 Kč / os.
Děti 0-3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
Dítě do 3 let v postýlce 200 Kč / noc
Děti od 3 - 12 let se snídaní 500 Kč / noc
Domácí mazlíčci 200 Kč / den

Večeře dospělý 150 Kč
Poloviční porce 105 Kč děti 3 - 12 let

Mimo sezónu

2 lůžkový pokoj se snídaní na dvě a více nocí 850 Kč / os.
3 lůžkový pokoj se snídaní na dvě a více nocí 850 Kč / os.
4-5 lůžkový pokoj se snídaní na dvě a více nocí 850 Kč / os.
Lůžko se snídaní na 2 lůž. pokoji na dvě a více nocí 1050 Kč / os.
Apartmán - 2 osoby se snídaní na dvě a více nocí 2 000 Kč / noc

Příplatek za lůžko na jednu noc 100 Kč / os.
Děti 0-3 let bez nároku na lůžko ZDARMA
Dítě do 3 let v postýlce 300 Kč / noc
Děti od 3 - 12 let se snídaní 600 Kč / noc
Domácí mazlíčci 200 Kč / den

Večeře dospělý 150 Kč
Poloviční porce 105 Kč děti 3 - 12 let

Ceny stravování

polopenze 300 Kč
plná penze 500 Kč


Kontakt Penzion Čičina Penzion Čičina levné ubytování Tvrdonice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti