Penzion U Koubusů

Pelešany 111, Turnov
Kapacita: 24 osob
Cena: 300 - 350 KčPenzion se nachází na klidném místě v obci Pelešany v blízkosti samotného srdce Českého ráje – města Turnova a na počátku Stezky Českého ráje. V jeho nejbližším okolí je malebná krajina s vysokou koncentrací hradů a zámků. Území je pokryto zelenými lesy, skalními útvary, rybníky i přírodními koupališti. Penzion je velmi blízko Skalního města, tzv. Skaláku, asi 1,5 km od hradu Valdštejn.

Umístění a dostupnost objektu

Vlakem (vlaková stanice vzdálená 1 km od penzionu, po dohodě zajistíme odvoz), autobusem (autobusová zastávka vzdálená 100 m). Parkování u objektu.

Vybavení objektu

K dispozici jsou 4 koupelny, 4 WC, 2 vybavené kuchyňky, dále také společenská místnost s televizí a WiFi.

Pokoje

Ložnice a pokoje: Celková kapacita lůžek: 24 Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové Počet 2 lůžkových: 2 Počet 3 lůžkových: 2 Počet 4 lůžkových: 2 Počet vícelůžkových: 1

Parkování

Parkování u objektu. Výhodou je vlastní uzavřené parkoviště a možnost úschovy kol.

Stravování

Stravování je možné v naší rodinné restauraci v sousedním, 50 m vzdáleném objektu. V případě zájmu pro Vás připravíme snídaně, polopenze, plné penze nebo si můžete vybrat ze stálého jídelního lístku.

Letní aktivity

Náš penzion může být ideálním místem pro strávení příjemného a klidného víkendu či dovolené. Jsou zde ideální podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku, horolezectví, houbaření, rybaření, rafting, ale i pasivní odpočinek u vody. Turistika a cykloturistika: - Zlatá stezka Českého ráje - Skalní město - Lázně Sedmihorky - Prachovské skály - Kozákov (naleziště polodrahokamů) Rybníky: - Vidlák - Nebák - Věžák Sport: - tenis celoročně (ten. kurty Turnov, ten. hala Turnov ) - sjíždění Jizery - horolezectví – nedaleko vzdálené skalní město - jízda na koni - bowling - paragliding - aquapark - Babylon v Liberci - tělocvična - in - line

Zimní aktivity

- lyžování - sjezdovky (Turnov, Kozákov, Ještěd – 25 km, Harrachov 38 km) - lyžování - sjezdovky (v místě, Jizerské hory 25 km)

Letní sezóna

350 Kč/osoba

Zimní sezóna

350 Kč/osoba

Mimo sezónu

350 Kč/osoba

Slevy

- školní akce – možnost slevy

Doplňující informace o ubytování a cenách

- děti do 2 let zdarma
- poplatek za psa 50,- / den


Kontakt Penzion U Koubusů Penzion U Koubusů levné ubytování Turnov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti