Apartmány pod Troskami

na Penziony.cz
od roku 2008
Táchov č. 9, Troskovice
Kapacita: 2x 4 + přistýlka osob
min. delka 7 dníRekreační objekt disponuje dvěma samostatnými luxusními apartmány umožnující pobyt jedné nebo dvou rodin s zozsáhlým zázemím kolem objektu. Panorama objektu tvoří výhled do údolí s podtroseckými rybníky a kulisou hradu TROSKY tyčící se nad terasou apartmánů.včetně nočního nasvícení hradních věží.

Umístění a dostupnost objektu

Dva samostatné apartmány (nová stavba) v osadě Táchov, přímo pod hradem Trosky při zlaté ztezce Českého ráje. Objekt je v klidné části osady s výhledem do Podtroseckého udolí na jižním svahu, s dostatečným prostorem kolem objektu - vhodné pro rodiny s dětmi. Dostupnost: os.automobil až k objektu, autobus v místě, vlak 3,5 km.

Vybavení objektu

Apartmán - obývací kuchyň, ložnice, koupelna + WC, předsíň s šatnou a venkovní terasou. Součástí objektu je hospodářská budova, kterou je možné využít k úschově kol a celkově je k dispozici.

Pokoje

kuchyň - lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice, varná jednotka (dvouplotynka), dále je vybavena veškerým nádobím, jídelní kout, pohovka, televize koupelna + WC - sprchový kout, umyvadlový set, - teplá voda ložnice - dvoulůžko, + 2x válenda, noční stolky se světly, vybavena povlečením

Služby

ubytování

Parkování

Přímo u objektu

Stravování

vlastní vaření

Letní aktivity

koupání, horolezectví, letní sporty, v historických objektech mnoho letních akcí - historický šerm, sokolnictví, loutková divadla pro děti, jarmarky, přírodní zábavný areál pro děti "Šťastná země", opičí dráha pro nezkušené horolezce a spousta jiných atrakcí pořádaných v rámci sezony o kterých je informace v turistických novinách Českého ráje.

Celoroční aktivity

turistika, cykloturistika, velké množství památek a přírodních zajímavostí, muzea

Doplňující informace o ubytování a cenách

Od května do září je celý Český ráj a přilehlé oblasti dostupný tzv. ekobusy, které jezdí křížem celým Českým rájem, kdy jednotlivé trasy na sebe navazují. Tyto ekobusy jsou k dispozici jak turistům tak i cykloturistům.

Celoroční ceny

1x apartmán - 1200,- Kč den/noc (4x lůžko + přistýlka)

celý objekt
2 x apartmán - 2200,- Kč den/noc 2x (4x lůžko + přistýlka)


Kontakt Apartmány pod Troskami Apartmány pod Troskami levné ubytování Troskovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti