Vila Jasmína

na Penziony.cz
od roku 2011
Jablonského 571, Třeboň
Kapacita: 14 - 27 osob osob
Cena: 290 - 550 Kč
min. delka 1 denObjevte nové originální ubytování Třeboň! Penzion VILA JASMÍNA nabízí nově otevřené (léto 2011), prostorné, slunné a originálně řešené ubytování v šesti apartmánech s vlastním příslušenstvím a kuchyní, navíc s mnoha službami zdarma (internetové připojení, TV, úschova kol, parkování, gril, zahrada a její dary,...) Odpočiňte si v inspirující atmosféře Vily Jasmíny, připravené pro Vás s láskou a hravostí. Ubytování v penzionu VILA JASMÍNA je povznášející zážitek, rezervujte si jej nyní za příznivé zahajovací ceny! Vítejte ve Vile Jasmíně!

Umístění a dostupnost objektu

Nejlepší poloha pro ubytování ve městě Třeboň!!! Penzion se nachází v klidné prvorepublikové vilové čtvrti, kde je obklopen rozlehlou zahradou s posezením a hraním pro děti. To vše pouze 5 minut chůze parkem do centra města Třeboně.

Vybavení objektu

Naším cílem je víc než Vám jen nabídnout „ubytování", abyste měli kde složit hlavu. Rádi bychom Vám vtiskli další milou vzpomínku z návštěvy Třeboně a Třeboňska. Hýčkali Vás, pomohli Vám si odpočinout a relaxovat, inspirovat se a radovat. Nechte na sebe dýchnout kouzlo citlivého prolnutí genia loci vily ze 30. let s moderními designovými prvky. Ve vile je pro Vás vše připraveno s láskou, hravostí a smyslem pro detail.

Pokoje

Šest originálně zpracovaných prostorných apartmánů: Každý s vlastním sociálním zařízením a nadstandardně vybavenou kuchyní. Apartmány jsou 2-5 lůžkové, jeden s balkónem pro letní snídání. Zdarma k dispozici: Internetové připojení, TV, lednice, vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač, fén... Úschova kol v uzamykatelné kolárně, parkování, gril, hraní pro děti. Další informace: Luxusní zdravotní matrace s línou pěnou (dva stupně tvrdosti na přání), lamelové rošty, přistýlky s matracemi vhodnými pro celoroční užívání. Pro děti jsou k dispozici: dětská postýlka, jídelní stolička, stupátko, hraní... Čistý a svěží, třeboňskou přírodou provoněný vzduch - Vila Jasmína je nekuřácký objekt.

Služby

Zdarma k dispozici: Internetové připojení, TV, lednice, vařič, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, topinkovač, fén... Úschova kol v uzamykatelné kolárně, parkování, gril, hraní pro děti. Domluvíte se u nás také anglicky, německy, španělsky... Rádi Vám poradíme kam na výlety či za kulturou, zaručujeme vstřícný a osobní přístup.

Parkování

Parkování je v objektu ve dvoře, nebo hned před objektem na parkovacích místech.

Stravování

V okolí je pestrý výběr výborných restaurací, kaváren, barů i hospůdek, všechny v docházkové vzdálenosti (cca 5minut). Apartmány mají plně vybavené kuchyně s elektrickým vařičem, lednicí, mrazáčkem, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou a toustovačem. Samozřejmostí je veškeré nádobí a kuchyňské potřeby. Obchod s potravinami je v ulici.

Letní aktivity

Pěší turistika, cyklostezky, vodní sporty a radovánky (rybník Svět, suchdolské pískovny), tenis, squash, volejbal, in-line stezky, rybaření, houbaření, časté kulturní a historické akce, prohlídky historických památek (zámek Třeboň, Červená Lhota, Jindřichův Hradec aj.), tradiční letní trhy na Masarykově náměstí v Třeboni, divadlo, letní kino, každoroční letní festivaly. Podzimní výlovy rybníků!

Zimní aktivity

Bruslení na umělém stadionu i na rybníku Svět, historické památky, kulturní, sportovní a historické akce, výstavy, taneční zábavy, divadlo, kino.

Celoroční aktivity

Kulturní, sportovní a historické akce, lázeňské procedury, historické památky, divadlo, kino, sportovní hala, lesy, rybníky, příroda.

Doplňující informace o ubytování a cenách

V Třeboni se každoročně koná mezinárodní festival animovaných filmů, festival Okolo Třeboně, rybářské slavnosti, pivní slavnosti a další.

Letní sezóna

550kč/osoba/noc při obsazení apartmánu dvěma a více osobami
340kč přistýlka
zdarma děti do 2 let bez nároku na lůžko
180kč děti do 2 let - postýlka
150kč pes

Mimo sezónu

430kč/osoba/noc při obsazení apartmánu dvěma a více osobami
290kč přistýlka
zdarma děti do 2 let bez nároku na lůžko
150kč děti do 2 let - postýlka
100kč pes

Slevy

Při pobytu nad 7 nocí jsou ceny smluvní
Slevové balíčky a akční nabídky na našich stránkách www.vilajasmina.cz
Potěšte své blízké netradičním dárkem - nově nabízíme DÁRKOVÝ POUKAZ!

Doplňující informace o ubytování a cenách

* Jednodenní pobyt - příplatek 150,- Kč/apartmán

* Cena nezahrnuje lázeňský poplatek ve výši 15,-Kč/osoba/den

(platba se nevztahuje na osoby mladší 18let a starší 70let)


Kontakt Vila Jasmína Vila Jasmína levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti