Ubytování U Světa

na Penziony.cz
od roku 2009
Přemyslova 124/II, Třeboň
Kapacita: 12 osob osob
Cena: 450 - 550 Kč
min. delka 1 denV historickém předměstí Třeboně Vám nabízíme ubytování v samostatných dvou a čtyřlůžkových apartmánech, každý apartmán je vybaven vlastní kuchyňkou a příslušenstvím (koupelna a WC). Wifi připojení v celém objektu zdarma.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion je umístěn na předměstí, u rybníka Svět, pár kroků od zámeckého parku. Na náměstí dojdete parkem za 5 minut, do lázeňských domů Aurora nebo Berta pěší chůzí do 10 minut. Rozcestník na cyklotrasy u pomníku Jakuba Krčína je ve vzdálenosti 200 m.

Vybavení objektu

Hostům k dispozici je uzavřený dvůr se zahradím nábytkem a přístřešek pro uschování kol.

Pokoje

Každý apartmán má: - předsíňku s úložnými prostory - kuchyňský kout s lednicí a mrazáčkem, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí a dvouvařičem a se základním kuchyňským vybavením - koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Služby

Ubytování, úschova kol v uzavřeném dvoře.

Parkování

Parkování přímo před penzionem nebo na vedlejším parkovišti. Hlídané parkoviště u lázní Aurota za poplatek 60,- Kč/den (lze rezervovat) - vzdálenost asi 300 m.

Stravování

Stravování vlastní nebo velký výběr příjemných a kvalitních restaurací v blízkém okolí.

Letní aktivity

Cykloturistika, koupání v rybníce Svět nebo v nedalekých pískovnách, tenis, volejbal, minigolf.... Akce Anifest - festival animovaných filmů Okolo Třeboně - hudební festival Rybářské slavnosti + Čochtanova Třeboň Krčínova Třeboň Lázeňská Třeboň Pivní slavnosti - výše uvedené akce doprovází o víkendech tradiční trhy na Masarykově náměstí v Třeboni

Zimní aktivity

Relaxace v lázních, možnost objednání vybraných procedur. Lázeňské město nabízí kulturu po celý rok - divadlo, kino, výstavy, přednášky, tanec..... Sportovní vyžití - tenisová hala, squash, bowling, bazén s mořskou vodou a možností relaxace ... Bruslení na umělé ploše na Tyršově stadionu. Za mrazivého počasí krásné bruslení na rybníku Svět, při sněhové nadílce možná jízda na běžkách.

Celoroční aktivity

Relaxace v lázních, možnost objednání vybraných procedur. Lázeňské město nabízí kulturu po celý rok - divadlo, kino, výstavy, přednášky, tanec..... Sportovní vyžití - tenisová hala, squash, bowling, bazén s mořskou vodou a možností relaxace ...

Letní sezóna

4 a více nocí 550,- osoba/ noc


1 osoba v apartmánu příplatek 250,- Kč/noc
V ceně je úschova kol, wifi připojení

Lázeňský poplatek je 15 Kč/osoba/noc

Lázeňský pobyt - cena dohodou.

Mimo sezónu

1 noc 600,- osoba/ noc
2 -3 noci 500,- osoba/ noc
4 a více nocí 465,- osoba/ noc


1 osoba v apartmánu příplatek 150,- Kč/noc
V ceně je lázeňský poplatek, úschova kol, wifi připojení

Slevy

10% při ubytování 4 osob ve čtyřlůžkovém apatrmánu s podkrovím
nebo sleva pro děti do 10 let 350 Kč/noc.


Kontakt Ubytování U Světa Ubytování U Světa levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti