Ubytování Karolína

na Penziony.cz
od roku 2012
Šustova 861, Třeboň
Kapacita: 6 osob
Cena: 200 - 300 Kč
min. delka 1 denNabízíme levné ubytování v rodinném domě v klidné vilové čtvrti v bezprostřední blízkosti lázní Aurora. Pokoje jsou umístěny v 2.patře rodinného domu, jeden pokoj je dvoulůžkový a jeden trojlůžkový. Do obou pokojů je možné po předchozí domluvě přidat přistýlku. Zároveň je možné zapůjčení dětské postýlky. Každý pokoj má na patře svou koupelnu a WC, společná je kuchyňka vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, kávovarem Dolce Gusto, lednička je na každém pokoji. V domě je možné bezdrátové připojení (wi-fi) na internet. Dále je k dispozici uzamykatelný prostor na uschování kol, zahrada a dětské hřiště, parkování je před domem. parkování je před domem.

Umístění a dostupnost objektu

300m od Lázní Aurora 1000m od centra 1000m od vlakového a autobusového nádraží

Vybavení objektu

Každý pokoj má na patře svou koupelnu a WC, společná je kuchyňka vybavená vařičem, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou, kávovarem Dolce Gusto, lednička je na každém pokoji. V domě je možné bezdrátové připojení (wi-fi) na internet. Dále je k dispozici uzamykatelný prostor na uschování kol, zahrada a dětské hřiště (pískoviště, houpačky, klouzačka, trampolína průměr 3,5m). Možnost posezení na zahradě, k dispozici gril.

Pokoje

Pokoje jsou umístěny v 2.patře rodinného domu, jeden pokoj je dvoulůžkový a jeden trojlůžkový. Do obou pokojů je možné po předchozí domluvě přidat přistýlku. Zároveň je možné zapůjčení dětské postýlky. Samozřejmostí jsou ručníky a utěrky.

Parkování

Parkování možné před domem.

Stravování

v ceně není zahrnuta strava, možnost vlastního vaření 300m vzdálená restaurace

Celoroční aktivity

cyklistika, pěší turistika, bowling, aktivity v Lázních Aurora - Welness Centrum - bazén, sauna, fitness, masáže...., golf, tenis, rybaření

Celoroční ceny

dospělý 300,- za osobu/noc
děti do 15 let 200,- za osobu/noc
děti do 2 let - zdarma, možnost zapůjčení postýlky s peřinkou 100,- za noc


Kontakt Ubytování Karolína Ubytování Karolína levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti