Apartmány Na Seníku

Dukelská 163, Třeboň
Kapacita: 34 osob
Cena: 800 - 1600 Kč
min. delka 1 denKomfortní ubytování v moderních apartmánech 5 minut chůze od centra města.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt se nachází v klidné rekreační oblasti pouze 5 minut chůze od historického centra města. Malebná třeboňská krajina je Vám také na dosah – cyklistická stezka vede přímo kolem nás.

Vybavení objektu

Své plechové miláčky můžete zaparkovat na našem soukromém parkovišti, kola uschovat v kolárně, ratolesti nechat hrát na dětském hřišti a večer posedět na letní pergole a ochutnat rybí speciality od našeho mistra kuchaře. Celý objekt prošel kompletní a citlivou rekonstrukcí v roce 2010. Naším hlavním cílem bylo harmonicky propojit moderní a inovativní design apartmánů a tradiční pojetí celé budovy, která je zasazena v těsné blízkosti mokrých luk posetých desítkami seníků.

Pokoje

K dispozici je celkem osm moderně zařízených apartmánů o velikosti 2+kk s kapacitou dvou až čtyř lůžek a jedné přistýlky; a jedna garsoniéra s kapacitou dvou lůžek a jedné přistýlky. Každý apartmán je moderně vybaven a nechybí zde Wi-Fi připojení nebo LCD televize. Kuchyně je vybavená lednicí, sklokeramickou deskou s dvěma plotýnkami, mikrovlnou troubou a varnou konvicí. V koupelnách je vana nebo sprchový kout. Apartmány jsou barevně laděny do fialové, červené nebo zelené barvy.

Služby

Masáže, společenská místnost.

Parkování

Soukromé parkoviště je přímo v objektu.

Stravování

Po domluvě pro vás připravíme rybí speciality podle toho, co rybník dal.

Letní aktivity

Třeboňsko je v létě ideální oblast pro kolaře. Přímo kolem naší budovy vede cyklistická stezka. Rozhodně byste také neměli vynechat možnost skvělého koupání v suchdolských a cepských pískovnách, které se nacházejí 10 - 15 km od Třeboně.

Zimní aktivity

V zimě se dají rozsáhlá třeboňská luka a lesy využít k běžkaření. Ve městě se také nachází zimní stadion, kam si můžete jít zabruslit.

Celoroční aktivity

Turistika, houbaření, rybolov, wellness, jezdectví.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zapůjčení dětské postýlky zdarma a přistýlky za 200 Kč/noc. Za Vašeho domácího mazlíčka se připlácí 150 Kč/noc.


Kontakt Apartmány Na Seníku Apartmány Na Seníku levné ubytování Třeboň kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti