Lesní Zátiší

na Penziony.cz
od roku 2008
Rájec 66, Tisá
Kapacita: 30 osob
min. delka 1 denObjekt se nálezá v malebném a klidném prostředí Českosaského Švýcarska, v těsné blízkosti lesa, v chráněné krajinné oblasti Labské pískovce. Lesní Zátiší funguje jako "dům na klíč" tzn., že se objekt pronajímá pouze celý. Dům je též vhodný k uspořádání oslav, svatebních hostin a jubileií.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je situován mezi obcemi Tisá a Petrovice v malé vesničce Rájec. V těsné blízkosti se nalézají Tiské a Rájecké stěny a přírodní koupaliště. Je to vhodná lokalita pro pěší tůry, cyklistiku, horolezectví, v zimě běžkování i možnost sjezdového lyžování v těsné blízkosti objektu. K dispozici je též tennisové hřiště a pinčesový stůl.

Vybavení objektu

Televize, satelit, čtyři lednice, bar s výčepem(možnost točit pivo), biliard, gril, mikrovlnka, kávovar, varná konvice, parkovací prostory, ohniště.

Pokoje

V objektu se nalézá 9 pokojů, z toho čtyři dvojlůžkové, dva třílůžkové, jeden čtyřlůžkový, jeden pětilůžkový a jeden šestilůžkový. Dále je tu možnost přistýlky.

Služby

Domácí zvířata povolena, zahradní gril, hlídané parkoviště.

Parkování

Neomezené parkování přímo u objektu.

Stravování

V objektu se nalézá velká kuchyně, plně vybavená určená k samostatnému vaření. V okolí 2km se nalézá více než deset restaurací.

Letní aktivity

Cykloturistika, tennis, pinčes, horolezectví, pěší tůry, táboření, koupání, biliard.

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování, běžkování, bobování, bruslení, biliard.

Celoroční aktivity

V těsné blízkosti se nalézají Tiské a Rájecké stěny, přírodní koupaliště, tennisové hřeště, pěší, cyklistické a běžecké stezky a sky areál(Telnice). Místo je vhodné pro horolezectví a cyklistiku. Objekt leží pár metrů od hranic s Německem, v blízkosti Drážďan. Nalézá se tu mnoho pěších stezek a skalních rozhleden.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Sociální zařízení: Dámské sociální zařízení - dva záchody, dvě umyvadla, jeden sprchový kout. Pánské sociální zařízení - dva záchody, tři umyvadla, dvě mušle, jeden sprchový kout. Vytápění: Pevnými palivy v kamnech(uhlí, dřevo) a dále elektrickými přímotopy. Doprava, parkování: Autobusem ČSAD, zastávka Tisá kulturní dům, dále odbočkou vpravo kolem kulturního domu Tisá po hlavní silnici jěště cca 2km. Autem přes Libouchec do Tisé, směrem na Petrovice, v Tisé u kulturního domu odbočkou vpravo a dále jen po hlavní až přímo k objektu Lesní Zátiší. Počet parkovacích míst je neomezený.

Letní sezóna

Lesní Zátiší - od 200Kč/osoba/den.

Zimní sezóna

Lesní Zátiší - od 300Kč/osoba/den.

Mimo sezónu

Lesní Zátiší - od 150Kč/osoba/den.

Slevy

Dle počtu lidí a sezóny.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Vzhledem k velikosti a kapacitě objektu(až 30 lůžek) kauce činní 6000Kč. Plyn a tuhá paliva v ceně. Energie dle odečtu.


Kontakt Lesní Zátiší Lesní Zátiší levné ubytování Tisá kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti