Staroměstský penzion

Křížová 93, Tábor
Kapacita: 12 osob
Cena: 650 - 850 Kč
min. delka 1 denStaroměstský penzion nabízí nadstandardní ubytování v historickém domě v srdci "starého" města Tábora. Určený je pro hosty hledající stylový podnik rodinného typu, blízko všemu kulturnímu a společenskému dění města. Klid na odpočinek po práci zde najdou obchodní cestující, zázemí pro výlety i společenské vyžití sportovci všeho druhu, turisté, páry i rodiny s dětmi na dovolené.

Umístění a dostupnost objektu

Staroměstský penzion se nachází v křivolakých uličkách historického jádra města Tábora, západně od Žižkova náměstí. Klidná část starého města je snadno dostupná prostředky MHD, přijet můžete i autem nebo na kole. Jedete-li do Tábora autem nebo na kole, všechny ukazatele na centrum Vás přivedou na ulici Na Parkánech, z které odbočíte do uličky mezi hotel Dvořák a protilehlé parkoviště. Na konci této ulice vjedete vlevo do ulice Klokotská, ze které hned při první příležitosti (cca 20m) uhnete doprava, do ulice ulice Křížová, kde se po 200m na levé straně Staroměstský penzion nachází. Přijedete-li vlakem nebo autobusem, doporučujeme využít MHD č. 60 nebo 61, které Vás přivezou z nádraží na Žižkovo náměstí, odkud se dáte podél kostela ulicí Svatošovou na náměstí Miluláše z Husi (cca 200m), odkud projdete mírně z kopce ulicí Soukenickou a po dalších cca 200m dorazíte k penzionu.

Vybavení objektu

Kompletně zrekonstruovaný dům, jehož historie sahá až do šestnáctého století, nabízí komfortní ubytování ve třech stylových pokojích a jednom luxusním podkrovním apartmá. Přízemí skýtá jídelnu a společenskou místnost, k dispozici mají hosté pro svůj odpočinek i útulnou terasu s posezením.

Pokoje

Připraveny jsou pro Vás dva dvoulůžkové, jeden třílůžkový pokoj a jedno apartmá pro čtyři osoby. Všechny pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, apartmá pak dvěma pokoji obývacím koutem a plně zařízenou kuchyní.

Služby

Vedle klasických ubytovacích služeb Vám rádi zajistíme na pokoj masérské služby, spolupracujeme i s kosmetickým salonem studiem Grand, zajistíme pro Vás taktéž výpůjčku kol.

Parkování

Zastavit za účelem vyložení zavazadel je možné hned v uličce přilehlé k penzionu, parkování je pak k dispozici na náměstí Mikuláše z Husi - 200m, 10 Kč/hod - nebo naproti hotelu Dvořák - 300m, 40 Kč/den.

Stravování

V blízkém okolí penzionu se nacházejí desítky restaurací a hospod, výběr kuchyní je tedy široký a my, jako táborští rodáci Vám rádi pomůžeme se v něm zorientovat.

Celoroční ceny

Pokoj 1 - 850,- Kč / 1 osoba na noc, včetně snídaně; 1500,- Kč / 2 osoby na noc, včetně snídaně

Pokoj 2 - Cena pokoje 1800,- Kč / 3 osoby na noc, včetně snídaně; cena přistýlky 600,- Kč / 1 osoba na noc, včetně snídaně

Pokoj 3 - 750,- Kč / 1 osoba na noc, včetně snídaně; 1300,- Kč / 2 osoby na noc, včetně snídaně

Ceny stravování

Snídaně je vždy zahrnuta v ceně ubytování.

V okolních restauracích a hospodách se pohybují ceny za polední menu v rozmezí od 80,- do 100,- Kč, jídla z nabídkových listů pak od 100,- Kč výše.

Slevy

V případě dlouhodobějších pobytů a hromadných rezervací nabízíme odpovídající procentuální slevu.


Kontakt Staroměstský penzion Staroměstský penzion levné ubytování Tábor kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti