Apartmány U Koček

Lužnická 417, Tábor
Kapacita: 12 osob
Cena: 500 - 1000 Kč
min. delka 1 denRádi Vás uvítáme v příjemném rodinném prostředí ve dvou apartmá v blízkosti historického centra města Tábora a řeky Lužnice. Jak je z názvu patrné, v domě žijí naše dvě kočičky, ale i Vaši mazlíčci jsou po dohodě vítáni.

Umístění a dostupnost objektu

Apartmány U koček stojí přímo u řeky Lužnice na okraji historického centra Tábora, pod bývalými hradbami města. Do Tábora lze cestovat autem, autobusem nebo vlakem. A v Táboře je centrum dostupné pěšky (cca 10-15 minut) nebo MHD. Pokud přijedete autobusem nebo vlakem, po dohodě můžeme zajistit Váš odvoz. Souřadnice GPS: 49.410331,14.656724

Vybavení objektu

Každý apartmán má vlastní kuchyň s vybavením, koupelnu, internet, televizi. K dispozici je venkovní terasa s možností grilování a venkovní krytý bazén.

Pokoje

Apartmány jsou standardně vybavené.

Služby

Dle dohody možnost dopravy, doprovod, rodinná atmosféra, pomoc při zajišťování Vašich aktivit.

Parkování

V objektu nebo na sousedícím parkovišti.

Stravování

Každý apartmán má vlastní kuchyni s vybavením. Při příjezdu budete mít k dispozici potraviny pro přípravu snídaní. V sousedství je Večerka pro nákup základních surovin, v docházkové vzdálenosti jsou mnohé reaturace.

Letní aktivity

Historické město Tábor nabízí mnohé historické památky, nákupní možnosti, sportovní aktivity, cukrárny, restaurace, vinárny, kavárny. Budeme pro Vás aktualizovat nabídku kulturních aktivit ve městě i v okolí. Cyklistika, turistika, možnost poznávat jihočeský kraj a jeho nádhernou i unikátní přírodu (Chýnovské jeskyně, jihočeské rybníky) či historické památky a města (Hluboká, Písek, Bechyně, Český Krumlov, Jindřichův Hradec a další).

Letní sezóna

Při delším pobytu nebo vyšším počtu osob možnost dohodnout individuální cenu. Děti sleva.


Kontakt Apartmány U Koček Apartmány U Koček levné ubytování Tábor kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti