Penzion Kostnicky dum

Strelnicka 220, Tábor
Kapacita: 20 osob
Cena: 1200 - 3400 Kč
min. delka 1 denRomantické ubytování v krásném historickém domě z roku 1521 v samém srdci historického centra Tábora.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion na krásné Pražské třídě jen pár kroků od Žižkova náměstí.

Vybavení objektu

Penzion je propojen s kavárnou, do které chodí hosté na snídani. V kavárně nabízíme sladké a slané koláče domácí výroby a výbornou kávu Manuel.

Pokoje

V letošním roce byla dokončena pečlivá rekonstrukce všech pokojů. V prvním patře je chlouba celého penzionu, romantický pokoj s vanou umístěnou přímo v místnosti, velkou postelí a luxusní koupelnou se sprchou. Druhé apartmá na tomto patře je rodinné, je zde možné ubytovat až 6 osob, skládá se ze dvou samostatných místností, kdy jedna je situována do tiché Střelnické ulice, druhá do sice hlučnější, ale krásné Pražské ulice. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je sprcha. V druhém patře jsou do Střelnické ulice situovány 2 pokoje, oba mají koupelny se sprchou. Do Pražské ulice směřuje velký "business" pokoj, s pracovním koutem, manželskou postelí a možností ubytování dalších 2 osob. Koupelna a záchod jsou samostatné, v koupelně je vana. Ve třetím jsou malé "economy" pokoje, milé a umístěné přímo ve špičce střechy. Z okna je výhled na rozmanitě krásné střechy starých táborských domů a oba pokoje mají malou koupelnu s WC a sprchou.

Služby

WIFI zdarma v celém objektu

Parkování

Přímo na Žižkově náměstí, Výhodněji na Tržním náměstí nebo v parkovacím domě Centrum. Všechny varianty jsou velmi blízko.

Stravování

Snídaně, k obědu či večeři můžeme nabídnout quiche ( francouzské slané koláče)


Kontakt Penzion Kostnicky dum Penzion Kostnicky dum levné ubytování Tábor kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti