Rudolfův Dvůr

Luční 519, Svoboda nad Úpou
Kapacita: 22 osob
Cena: 290 - 450 Kč
min. delka 3 dnyNově zrekonstruovaný objekt se nachází pod Černou horou při výjezdu ze Svobody nad Úpou do Janských Lázní. Objekt obýval významný italský stavitel Capolago.

Umístění a dostupnost objektu

Dům má výhodnou polohu, je situován na klidném romantickém místě v lesoparku ( 4500m2 ), ohraničeného od ostatních pozemků Janským potokem a do historického centra Svobody nad Úpou, kde se nachází restaurace, cukrárna, obchůdky, bowling, půjčovna lyží, kol je to pouze 150m.

Vybavení objektu

Penzion nabízí několik možností k bydlení. Apartmá s kuchyní a dvou až 4 lůžkové pokoje. K dispozici je stylová místnost na snídani.

Pokoje

V přízemí se nachází 1x dvoulůžkový pokoj, sprcha/WC, TV SAT, posezení a 2x dvoulůžkový pokoj s dvěma přistýlkami, sprcha/WC, TV SAT. V patře je 1x dvoulůžkový pokoj, prcha/WC, TV SAT, posezení a apartmá = 8 lůžek + 2 přistýlky, předsíň, obývací místnost s posezením, TV SAT, rozkládací gauč pro dvě osoby, vybavená kuchyně, koupelna, WC zvlášť, 1 x dvoulůžková ložnice. Přechod po schodech z obývací místnosti do podkroví, kde se nachází 2x 3 lůžková ložnice.

Služby

Penzion nabízí se slevou pro své klienty lyžařské a snowboardové vybavení, lyžařskou školu a skiservis.

Parkování

Parkování v zahradě před penzionem.

Stravování

Snídaně, polopenze, vlastní.

Letní aktivity

Nejbližší možnost koupání v bazéně u objektu, krytý bazén v Janských Lázních 4km, přírodní koupaliště v Mladých Bukách 6km, koupaliště s výhřívanou vodou a tobogánem v Trutnově 12km, půjčovna kol 300m. Golfové hřiště v Mladých Bukách 5km, minigolf Janské Lázně 3km. V okolí turistika a cykloturistika po hřebenu Krkonoš. Výlety do okolí: Pieteho naučná stezka, Sněžka (nejvyšší hora ČR 1602 m n.m.), prameny Labe, Černá hora, Obří Důl, Pomezní Bouda, Soví sedlo, Mohyla Hanče a Vrbaty, Vrchlabí ( Krakonošovo muzeum), Jilemnice, Trutnov, Adršpašsko-teplické skály (nejrozsáhlejší komplex skalních měst v ČR), novorenesanční kolonáda v J. Lázních, návštěva Polska. Okolní města: Pec pod Sněžkou, Janské Lázně, Trutnov, Vrchlabí.

Zimní aktivity

Nejbližší lyžařský areál Duncan 1,5km, skiareál Janské Lázně 3km (kabinová lanová dráha na Černou Horu) - ideální lyžařské terény, v okolí lyžařská škola, půjčovna lyží, sjezdovky s nočním lyžováním, umělým zasněžováním, veškeré služby pro lyžaře, další lyžařská centra Krkonoš - Pec pod Sněžkou, Mladé Buky, Velká a Malá Úpa, běžecké tratě v okolí.

Letní sezóna

Ubytování se snídaní: 390,-Kč za osobu a noc
Celý objekt: 5.790,-Kč za objekt a noc pro 22 osob
Apartmá: 2.680,-Kč za apartmá a noc pro 8+2 osoby

Zimní sezóna

Ubytování se snídaní: 590,-Kč za osobu a noc
Celý objekt: 6.900,-Kč za objekt a noc pro 22 osob
Apartmá: 3.600,-Kč za apartmá a noc pro 8+2 osoby

Mimo sezónu

Ubytování se snídaní: 390,-Kč za osobu a noc
Celý objekt: 4.600,-Kč za objekt a noc pro 22 osob
Apartmá: 2.480,-Kč za apartmá a noc pro 8+2 osoby


Kontakt Rudolfův Dvůr Rudolfův Dvůr levné ubytování Svoboda nad Úpou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti