Penzion v Kolonce

na Penziony.cz
od roku 2009
Strážné 197, Strážné
Kapacita: 16 osob
Cena: 320 - 450 Kč
min. delka 1 denStrážné patří mezi jedno z nejznámějších horských středisek v Krkonoších.Nachází se 4 km od města Vrchlabí a 15 km od dalšího známého střediska-Špindlerova Mlýna v nadmořské výšce 800m.Díky tomu máte možnost využít široké nabídky služeb k aktivnímu odpočinku nejen ve Strážném,ale i v ostatních lokalitách a strávit zde opravdu příjemný pobyt během celého roku.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion v Kolonce se nachází v centru obce s velmi dobrou dostupností v průběhu celého roku po zpevněné asfaltové cestě.V blízkosti objektu je několik lyžařských vleků jak pro pokročlé lyžaře tak i pro začátečníky.Možnost parkování přímo u domu.

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování vysoké úrovně.Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a WC. Pro hosty penzionu je k dispozici společnská místnost,kuchyňka s vybavením, sauna ,v letních měsících venkovní vyhřívaný bazén,zahrada s grilem a posezení pod pergolou.V celém objektu Free WiFi.

Pokoje

Možnost ubytování v jednom čtyřlůžkovém pokoji a ve třech apartmánech. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí ( WC, sprchový kout). Společný kuchyňský kout.

Služby

V penzionu možnost objednání polopenze, sauna, letní grilování pod pergolou,letní zahrada s vyhřívaným zastřešeným bazénem. V celém objektu Free WiFi.

Parkování

U objektu

Stravování

V penzionu možná polopenze.

Letní aktivity

Pěší turistika a turistika na horských kolech,jízda na koních,tenisové kurty a sportovní areál,bobová dráha,jízda na sportovních koloběžkách,zorbing

Zimní aktivity

Sjezdové lyžování všech stupňů obtížnosti i s umělým osvětlením,běžkařské tratě vedoucí na vrcholky Krkonoš.Lyžařská škola,půjčovna lyží v místě.

Celoroční aktivity

Horská pěší turistika s nekonečnými možnostmi výletů prakticky po celých Krkonoších.Zábavní centra ve Vrchlabí a Špindlerově Mlýně.Možnost vyjížděk na koních na nedaleké jezdecké farmě. Dva tenisové kurty, hřiště na malou kopanou s umělým povrchem.

Letní sezóna

-420Kč/osoba/den/snídaně
-320Kč/dítě/den/snídaně

Zimní sezóna

- 420Kč/osoba/den/snídaně
- 320Kč/dítě/den/snídaně

Slevy

- děti do tří let zdarma


Kontakt Penzion v Kolonce Penzion v Kolonce levné ubytování Strážné kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti