Chalupa Levandule

Zelnice 228, Strání
Kapacita: 10 osob
Cena: 270 - 350 Kč
min. delka 2 dnyHledáte ubytování v Bílých Karpatech? Přijměte pozvání do klidné atmosféry chalupy v obci Strání v srdci kouzelné přírody Bílých Karpat. Patříme mezi chalupy s vybavením, které splňuje veškerý komfort dnešní doby. Nabízíme ekologicky šetrné ubytování pro 10 dospělých osob.

Umístění a dostupnost objektu

V malebné obci Strání osamocená chalupa, dobře přístupná i v zimě.

Vybavení objektu

V naší chalupě můžete využít dvě samostatné světnice nebo celou chalupu. •Světnice přední •Světnice zadní s krbem •Celá chalupa V každém světnici je kuchyňská linka plně vybavena ◦nádobím pro pohodlnou přípravu jídel i stolování ◦spotřebiči (lednice,vařič,mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) Součástí každé světnice je i samostatná koupelna se ◦sprchovým koutem ◦toaletou ◦umyvadlem Každá světnice je vybavena třemi jednolůžky a jedním dvojlůžkem.

Pokoje

Každá světnice je vybavena třemi jednolůžky a jedním dvojlůžkem.

Parkování

U chalupy Levandule.

Stravování

V každém světnici je kuchyňská linka plně vybavena ◦nádobím pro pohodlnou přípravu jídel i stolování ◦spotřebiči (lednice,vařič,mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice)

Letní aktivity

U chalupy je vlastní pozemek (zahrada) o rozloze 9000 m2, na kterém máte k dispozici velké ohniště, dřevěné dětské pískoviště s ručně vyřezávanými průlezkami a spoustu prostoru na různé sportovní hry.

Celoroční aktivity

Chalupa poskytuje každému návštěvníkovi soukromí, které může využít po svém. Toužíte jen po klidném odpočinku? Vychutnávejte si tedy útulnost chalupy za doprovodu uklidňujícího praskání dřeva v krbu nebo jen tak lenošte na zahradě a nechte na sebe působit krásu okolní zeleně. Nebo dáváte přednost aktivitám? Potom můžete využít širokou nabídku aktivit jak v rámci chalupy, tak i v jejím blízkém okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Zahrada Součástí chalupy je i oplocená velká zahrada s plochu 9000 m², která je pravidelně udržována. Tyto prostory můžete plně využít ke své aktivní zábavě nebo jen tak k odpočinku. Letní terasa s grilem Se nachází za zadní světnicí, ale mohou ho využít i hosti ubytovaní v přední světnici. Zde se nachází zastřešené posezení pro 16 osob a malý gril. Dříví na grilování je pro Vás k dispozici. Velké ohniště Pro letní večery při vůni živáňského špízu, pečeného prasátka či jehňátka nebo jen buřtíků, je pro Vás připraveno velké ohniště. Dříví je k dispozici a taktéž řožně a vidlice k opékání. Udírna Lákavá vůně čerstvě uzených klobásek, uzené slaniny a uzeného masíčka, to je jen několik nápadů jak můžete využít naši netypickou udírnu. Skanzen Pro upomenuti řemeslného umění našich dědů jsme sesbíraly několik unikátních kusů zemědělského nářadí a nástrojů. Pro děti Ve velké oplocené zahradě si i ony mohu dopřát svou tradiční zábavu v pískovišti nebo na průlezkách a houpačkách.

Slevy

pro děti do 3 let bez nároku na lůžko- ZDARMA
pro opakované pobyty ( 4. pobyt sleva)


Kontakt Chalupa Levandule Chalupa Levandule levné ubytování Strání kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti