Hotel Krásná Vyhlídka

Javorník 42, Stachy
Kapacita: 34 osob
Cena: 300 - 460 Kč
min. delka 1 denDnes již nekuřácký hotel Krásná vyhlídka (960 m n.m.) se jako jediný na východní straně hory Javorník (1089 m n. m.) může pochlubit jedinečnou polohou umožňující okouzlující pohled do rozlehlé šumavské krajiny. Hotel Krásná vyhlídka je objektem s bohatou minulostí již mnoho let nabízí hostinské služby poutníkům, turistům, houbařům či cyklistům, zprvu jako zájezdní hostinec U Grobiána, mnoho let jako hotel Vyhlídka a od tohoto jara s novými majiteli jako Nekuřácký rodinný hotel Krásná vyhlídka.

Pokoje

V současné době v hotelu poskytujeme ubytování ve dvou různých kategoriích. Dvě vícelůžková apartmá s vlastním sociálním zařízením vybaveným umyvadlem, WC a sprchou. Šest dvoulůžkových pokojů s novým společným sociálním zařízením na chodbě Dva 5-ti lůžkové pokoje s novým společným sociálním zařízením na chodbě Maximální lůžková kapacita hotelu je 34 lůžek.

Parkování

vlastní parkoviště u objektu

Stravování

Protože sami si rádi potrpíme na dobré a čerstvé domácí stravě bez konzervantů a polotovarů, to samé chceme poskytovat i našim hostům. Vůně kvalitní čerstvé ranní kávy Vás přivede k švédskému stolu, který pamatuje na milovníky vydatné snídaně, ale nezapomíná ani na racionální stravu nebo kakao pro malé děti. Poklidnou snídaňovou atmosféru už jen dokreslí křupavé teplé rohlíky z místní pekárny. Po celodenním výletě či lyžování jistě potěší naše domácí kuchyně s večeřemi připravovanými s láskou a podle osvědčených receptů.


Kontakt Hotel Krásná Vyhlídka Hotel Krásná Vyhlídka levné ubytování Stachy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti