Hotel Churáňov

Zadov 13, Stachy
EURŠumava je jedním z turisty nejnavštěvovanějších míst České republiky. Je to region plný přírodních krás a příležitostí k aktivnímu odpočinku. V létě je doménou Šumavy turistika, cykloturistika, sběr borůvek a hub, v zimě pak běžkování, lyžování a snowboarding. Především pro zimní sporty je zdejší prostředí jako stvořené. Mezi nejznámější střediska patří Železná Ruda, Kubova Huť nebo lyžařský areál Zadov – Churáňov.

Umístění a dostupnost objektu

Horský EA Hotel Churáňov*** Superior se nachází přímo v samém centru Šumavy ve výšce 1000 metrů nad mořem. V letním období se okolí hotelu mění na ráj turistiky, cykloturistiky a houbařů, v zimě se ocitnete v centru sjezdového a běžkového lyžování. Celkem 7 sjezdovek s různou náročností, s umělým zasněžováním a nočním lyžováním se nachází v nejbližším okolí hotelu.

Vybavení objektu

Hotel má 3 podlaží s výtahem, prostorným schodištěm s bezpečnostními a protipožárními prvky. Pro ubytování slouží nově zrekonstruované hotelové pokoje, které jsou zařízeny nábytkem v moderním pohodlném stylu. Součástí každého pokoje je vlastní sociální zařízení, TV se satelitním příjmem a telefon s přímou provolbou.


Kontakt Hotel Churáňov Hotel Churáňov levné ubytování Stachy kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti