Penzion U Zlatého srnce

na Penziony.cz
od roku 2013
Srní ev.č. 45, Srní
Kapacita: 15 osob osob
min. delka 1 denPenzion se nachází v Národním parku Šumava, v obci Srní - Mechov. Nabízíme celoroční ubytování v útulných pokojích s koupelnou, WC,TV a wifi, nedaleko půvabné říčky Vydry. K dispozici je úschovna kol a lyží, ohniště a venkovní terasa. Parkování přímo před penzionem. Penzion se nachází v lese na samotě, 200 m od silnice. NÁŠ TIP ve sklepě našeho penzionu jsme vybudovali malý pivovárek, kde vaříme výtečná nefiltrovaná nepasterizovaná piva dle starých receptur našich předků. Na jejich ochutnávku Vás co nejsrdečněji zveme!

Umístění a dostupnost objektu

Srní - Mechov Penzion se nachází v lese na samotě, 200 m od silnice.

Vybavení objektu

Kapacita penzionu: 4 x dvoulůžkový pokoj (na pokoji TV, koupelna, WC) 1 x čtyřlůžkový pokoj ( na pokoji TV, koupelna, WC) 1 x třílůžkový pokoj ( na pokoji TV, koupelna, WC) venkovní terasa,ohniště. připojení WIFI free zdarma úschovna kol a lyží.

Pokoje

Pokoje s vlastním WC a koupelnou se sprchovým koutem jsou standardně vybaveny TV.

Parkování

Parkovat můžete přímo před penzionem.

Stravování

ubytování je včetně snídaně, možná i polopenze

Letní aktivity

Chvíle volna je možné trávit turistikou i cykloturistikou. V létě a zejména na podzim jsou okolní lesy rájem pro houbaře. V letních měsících jezdí po celé Šumavě ekologický autobus a navazuje na spojení po Bavorském národním parku. Dále je možné využít krytý bazén, fitness, kuželky, kulečník, saunu a noční bar (Srní 1km). Navštivte také unikátní vlčí výběh o rozloze 3 hektary, jímž vede 300 metrů dlouhá lávka s pozorovacími přístřešky, vyvýšená 3 – 4 metry nad terénem.

Zimní aktivity

V zimním období je v okolí řada tras pro začínající i náročné běžkaře. Sjezdovky: 1 km v obci Srní, 8 km Modrava, 13 km Kvilda, 25 km Churáňov-Zadov.

Celoroční aktivity

pěší turistika

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pivovar U Zlatého srnce na Srní Srdečně Vás zveme na ochutnávku či prohlídku našeho malého minipivovaru, který jsme při rekonstrukci penzionu v roce 2012 vybudovali ve sklepních prostorách. Sortiment našeho pivovaru: Zlatý srneček Zlatý srnec Pivo pšeničné Pivo polotmavé Speciální piva dle denní nabídky: IPA, Medový srnec, Porter Navštivte nás a popijte, vždyť kde se pivo vaří, tam se dobře daří!

Celoroční ceny

Ceny za ubytování

Ubytování se snídaní 550,- Kč / osobu / noc
Ubytování s polopenzí 650,- Kč / osobu / noc
Děti 2 - 4 roky se snídaní 350,- Kč / osobu / noc
Děti 2 - 4 roky s polopenzí 400,- Kč / osobu / noc
Děti 4 - 12 let se snídaní 400,- Kč / osobu / noc
Děti 4 - 12 let s polopenzí 480,- Kč / osobu / noc
(v ceně ubytování jsou zahrnuty i poplatky obci)


Kontakt Penzion U Zlatého srnce Penzion U Zlatého srnce levné ubytování Srní kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti