Pension a restaurace Vesna

Srbská Kamenice 61, Srbská Kamenice
Kapacita: 22 osob
Cena: 390 - 550 Kč
min. delka 1 denZavítejte do malebné vesničky Srbská Kamenice, která se rozprostírá v divukrásné přírodě Národního parku Česko-Saského Švýcarska, kde se Vám v našem penzionu VESNA a jeho restaurací pokusíme zpříjemnit Vaši dovolenou či turistický výlet.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion VESNA je umístěn v centru Srbské Kamenice. Dostupný automobilem či autobusovým spojem.

Vybavení objektu

• cykloturistika, turistika • zimní sporty - běžky v místě - 3 sjezdovky (5 a 17 km), 1 osvětlená s umělým zasněžováním • horolezecká stěna a nové sportovní hřiště 150 m od objektu (tenis, nohejbal, basket, volejbal, minikopaná) • uzamykatelné soukromé parkoviště • ubytování pro psí mazlíčky zdarma • možnost parkování kol a motocyklů v garáži

Pokoje

Ubytování je umístěno v horní části budovy se třemi pokoji v 1. patře a se třemi podkrovními pokoji ve 2. patře. 1.PATRO - 1x dvoulůžkový, 1x třílůžkový a 1x čtyřlůžkový (vybavení pokojů: WC, SPRCHA, TV a SAT), 2.PATRO - 1x dvoulůžkový, 2x třílůžkový (vybavení pokojů: WC, SPRCHA, TV a SAT). Možnost přistýlek.

Služby

SVATBY – OSLAVY – VEČÍRKY (NA OBJEDNÁVKU) Kapacita restaurace 30 míst + 30 míst na terase (zčásti kryté), česká domácí kuchyně, minutkové speciality, míchané nápoje. Ideální pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty, soukromou, rodinnou i skupinovou rekreaci, svatby, narozeninové oslavy, abiturientské večírky, posezení u krbu. V místě půjčovna kol, cykloturistika, turistika, zimní sporty - běžky v místě - 3 sjezdovky (5 a 17km), 1 osvětlená s umělým zasněžováním, bruslení na místním rybníku, v letním období možnost rybaření, horolezecká stěna a nové sportovní hřiště 150m od objektu (tenis, nohejbal, basket, volejbal, minikopaná).

Parkování

Soukromé uzamykatelné parkoviště přímo u objektu.

Stravování

SNÍDANĚ – OBĚDY – VEČEŘE Možnost celodenního stravování dle jídelního lístku s více než 100 druhy hotových a minutkových jídel, snídaně pro ubytované hosty možno objednat ve dvou cenových kategoriích, v ceně 90,- Kč/os./noc - snídaně STANDART a v ceně 150,-Kč /os./noc - snídaně EXCLUSIV , které podáváme dle dohody v restaurační části penzionu nebo v letním období také na terase. Dále je možno u nás objednat polopenzi, kterou nabízíme od 3 nocí a výše, v ceně 180,-Kč/os./ noc(snídaně standart + večeře - výběr ze tří druhů pokrmů), svačinové balíčky na turistické výlety v ceně 90,- Kč.

Letní aktivity

Možnost rybaření, houbaření, horolezecká stěna a nové sportovní hřiště 150m od objektu (tenis, nohejbal, basket, volejbal, minikopaná), pěší a cykloturistika.

Zimní aktivity

Běžecké trati - 8km Polevsko 3 sjezdovky (5 a 17km Česká Kamenice, Horní Podluží), 1 osvětlená s umělým zasněžováním, bruslení na místním rybníku (1km)

Celoroční aktivity

Cykloturistika, turistika, koupání.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Foto některých jídel z naší bohaté nabídky jídelního lístku nalezenete na www.facebook.com/pension vesna

Celoroční ceny

Cena lůžka v pokoji vybaveném - koupelnou, toaletou, TV/SAT: 390,- Kč/os./noc

pozn. Cena za 1 lůžkový pokoj 550,-Kč/noc.
Příplatek za jednodenní pobyt 50,-Kč/osoba.

Ceny stravování

Možnost celodenního stravování dle jídelního lístku s více než 100 druhy hotových a minutkových jídel, snídaně pro ubytované hosty možno objednat snídaně
v ceně 150,-Kč /os./noc, které podáváme dle dohody v restaurační části penzionu nebo v letním období také na terase.
Dále je možno u nás objednat polopenzi, kterou nabízíme od 3 nocí a výše, v ceně 250,-Kč/os./ noc(snídaně standart + večeře - výběr ze tří druhů pokrmů), svačinové balíčky na turistické výlety v ceně 150,- Kč.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Pokud Vás na Vaši dovolené budou doprovázet Vaši psí mazlíčci, tak jsou u nás srdečně vítáni a dokonce bez poplatku.
Vaše dvoukolé mazlíčky tj. motocykly rádi ubytujeme v garáži za symbolický poplatek 20,- Kč/kus/noc.
Soukromá kola taktéž s poplatkem 20 Kč/kus/noc.
Možnost zapůjčení - společenské hry a sportovní náčiní (pouze pro ubytované hosty).


Kontakt Pension a restaurace Vesna Pension a restaurace Vesna levné ubytování Srbská Kamenice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti