Aqua Park Špindlerův Mlýn

č.p.300, Špindlerův Mlýn
Kapacita: 400 osob
Cena: 470 - 1450 Kč
min. delka 1 denAreál se nachází v malebném prostředí Krkonoš naproti sedačkové lanovce Medvědín. Je tak ideálním místem pro pěší turistiku, běžkařské tratě či cyklist. výletů a zároveň tak ideálním místem pro pobyt - rodiny s dětmi, či skupiny a firmy. Celoročně pořádáme různé firemní akce a večírky, grilování, rauty, sportovní a jazykové pobyty, teambuildingové programy aj.

Umístění a dostupnost objektu

Areál AQUA Parku nabízí ubytování v 9 samostatných moderně zařízených pensionech. Pensiony jsou v bezprostřední blízkosti lanovky na Medvědín s celoročním provozem. Pro ubytované je k dispozici parkoviště pro 150 vozidel na venkovních plochách a kryté stání pro 50 vozidel.

Vybavení objektu

Nedílnou součástí našeho areálu je AQUAPARK, který Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, vodní kola a další atrakce. V areálu AQUA Parku Vám dále můžete využít saunu, páru či masáže. Všechny výše uvedené atrakce jsou v ceně, jen masáže se platí zvlášť. AQUA Park s bazény je otevřen denně, včetně soboty a neděle. Od 01.09.2012 - NOVĚ OTEVŘENA SOLNÁ JESKYNĚ! Uzavřeným skupinám můžeme zajistit provoz bazénu i mimo otvírací dobu. Informace na tel. 499523037. POZOR- CELOROČNÍ PROVOZ! TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!

Pokoje

Moderně zařízené prostorné pokoje ( 23 m2) uvnitř areálu AQUA Parku jsou umístěny na jihovýchodní straně s výhledem na Medvědín. Disponují satelitní TV, ledničkou a vlastním sociálním zařízením se sprchou a WC.

Služby

PRO NÁVŠTĚVNÍKY BAZÉNU ČI NAŠE HOSTY- PARKOVÁNÍ ZDARMA!!! Dále pro naše ubyt. hosty: zdarma - minigolf, badminton, plážový volejbal, stolní tenis, trampolína a dětské hřiště. Zajišťujeme: jednodenní výlety (ZOO Dvůr Králové, Adršpašské skály, hrad Pecka ajn.) adreal. sporty nejen pro děti př. přemosťování přes Labskou přehradu, skok padákem, obří houpačku, rafting, rybaření, jezdectví, čtyřkolky, lukostřelbu,paintball a mnohé jiné.. Za speciální ceny: masáže, půjčovnu kol atd.

Parkování

Parkování je zajištěno pro 150 vozidel na venkovních plochách a 50 krytých stáních uvnitř areálu.

Stravování

Restaurace Aqua Park Špindlerův Mlýn o kapacitě 100 míst v hotelové a 60míst v pasantní restauraci nabízí jídla české a mezinárodní kuchyně. Dále nabízíme širokou škálu teplých, studených, alkoholických, nealkoholických nápojů.

Letní aktivity

Půjčovna kol, jízda historickým vláčkem, jezdectví, rybaření, ajn. Špindlerův Mlýn je protkán značenými turistickými trasami. K nejnavštěvovanějším cílům patří: Sněžka, Sněžné jámy, Labská přehrada a vodopády, Harrachov, pramen Labe. Nabídka sportovních letních aktivit je rozmanitá: letní bobová dráha, minigolf, lanový park, čtyřkolky, tenis, squash, pétanque, turistický vláček, projížďka výletním kočárem taženými koňmi, terénní koloběžky, Aquapark, bazény, obří houpačka, rafting, masáže fit centra, dráha pro in-line, pohodlná značená trasa pro handikepované občany, běžecká stezka - Buď fit. Návštěvníkům jsou k dispozici půjčovny kol, školy. letních sportů se zkušenými instruktory. Cykloturistika Spojuje Krkonoše, Jizerské hory a polskou stranu Krkonoš. Propojení těchto oblíbených cykloregionů umožňují cyklobusy. Z konečných stanic lanovek Svatý Petr a Medvědín jsou značeny trasy pro dlouhé sjezdy. Přeprava kol na lanovkách je zdarma. Bikepark ve Svatém Petru, tasa pro MtB, zančené cyklostezky, občerstvení na trase. Zapůjčení kol v našem areálu!

Zimní aktivity

Sáňkařská dráha, snowtubing a mnohé jiné.

Celoroční aktivity

Aquapark, masáže, zajišťování adrealinových sportů, ajn.

Celoroční ceny

DARUJTE POBYT V HOTELU AQUA PARK
PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS DÁRKOVÝ POUKAZ NA SLUŽBY NAŠEHO AREÁLU Dárkový certifikát je možné zakoupit na konkrétní služby nebo na finanční částku, kterou chcete darovat. Více informací tel. 499 523 040 nebo rezervace@aquaparkspindl.cz

Letní sezóna

Příplatek za jednolůžk. pokoj: +25%
Dětská postýlka - zdarma (rezervujte předem).
Domácí zvíře: 250,- Kč/ noc.

Ceny jsou za osobu a noc a zahrnují výše uvedené služby, DPH a pobytovou taxu.
Pro hotelové hosty nabízíme zdarma také parkování, plážový volleyball, minigolf, stolní tenis, badminton, trampolínu, dětské hřiště.
Nově od září otevřena SOLNÁ JESKYNĚ!!!

Zimní sezóna

Děti na přistýlce 0 - 5,99 let - zdarma.
Jednolůžkový pokoj - na vyžádání - příplatek 25%.
Dětská postýlka - zdarma (rezervujte předem).
Masáže za poplatek.
Sleva 10% pro hotelové hosty v areálu AQUA Park – systém hotelových slevových karet.

Slevy

23.02. - 02.03.2013 Ubytování na 3 noci + 3-denní skipas + aquapark v ceně!!
Cena 6.550,- Kč za osobu. Děti do 5,9 let zdarma.
02.03. - 16.03.2013 Výhodný wellness balíček - ubytování s polopenzí + aquapark + solná jeskyně + masáž!!


Kontakt Aqua Park Špindlerův Mlýn Aqua Park Špindlerův Mlýn levné ubytování Špindlerův Mlýn kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti