Penzion Eva

Sobotín 177, Sobotín
Kapacita: 9 osob
Cena: 225 - 400 Kč
min. delka 2 dnyPenzion Eva je umístěný v malé obci Sobotín u Šumperku.K dispozici jsou dva apartmány,uzpůsobené jako kompletní byty.1.apartmám pro 2-3 osoby,2.apartmám pro 4 - 7 osob.Základní cenu v malém apartmánu platí 2 osoby a 3. osoba jen 100,-Kč.Základní cenu platí 4 osoby a další 100,-Kč za lůžko.Základní cena se odvíjí od délky pobytu.Nejlevnější je samozřejmě týden,od soboty do soboty.

Umístění a dostupnost objektu

Objekt je přístupný ze silnice č.11.S dojezdem nejsou ani v zimě žádné problémy.Bus a vlak vzdálen 1 Km.

Vybavení objektu

Oba apartmány:BTV,Satelit,radio,stojanové lampy a lampičky u lůžek,stoly a židle v každém pokoji,oba mají kompletně vybavené kuchyně/vařiče,chladničky,mikrovlné trouby,varné konvice,talíře,sklo a hrníčky,hrnce, a další/.Oba apartmány mají samostané WC,koupelny/vybavené fény,mýdly,šampony,sprchovými gely,ručníky,toaletními papíry,a další/.

Pokoje

1. apartmán - pokoj,kuchyň,předsíňka,sprcha,WC. 2. apartmám - 2 pokoje,předsíňka,kuchyň,koupelna,Wc

Služby

Pro rekreanty je připraven program na celý týdenní pobyt.V okolí jsou hrady,zámky,jeskyně,lázně,veterán muzeum,papírna na ruční papír,koupaliště,jezero,přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně, a mnoho dalších zajímavostí.O všem jsou hosté velmi pečlivě informování majitem penzionu. Dále je pro hosty,kteří budou přihlášení na delší pobyt,min.3 dny připraveno překvapení.

Parkování

Parkování přímo u penzionu.na malém parkovišti.

Stravování

Snídaně je možné objednat u majitele penzionu,nebo sami připravit v kuchyňkách.Večeře je možná v restauraci,vzdálené 300 m od penzionu.Obědy v restauracích na výletech.

Letní aktivity

Hrady,zámky,jeskyně,koupaliště,termální bazény,bobová dráha,horské minikáry,adrenalínové centrum,sedačkové lanovky a další zajimavosti.

Zimní aktivity

Běžecké tratě,sjezdové lyžování,noční lyžování,vše v blízkém okolí do 5 Km

Celoroční aktivity

Penzion je přístupný celoročně.Turistická oblast.Zajímavosti v okolí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Velmi se na vás těšíme a budeme se snažit o to,abyste měli pěknou dovolenou u nás. Poslední informace.Nekuřácký penzion.Kouří se pod zastřešeným balkonem venku. Zvířata nejsou povoleny.

Celoroční ceny

základní cena 400,-Kč osoba /den.Cena se snižuje s délkou pobytu až na 225,-Kč osoba/den/týdenní pobyt/.Přistýlka 120 až 50,-Kč osoba/denDěti do tří let zdarma.Na ostatní děti je také sleva a to 3 - 10 let 50%,ze základní ceny,10 - 15 let 25% slevy ze základní ceny.Lze uplatnit jen jednu slevu z ceny.

Ceny stravování

Snidaně 100,-Kč

Slevy

Popsané výše u celoročních cen


Kontakt Penzion Eva Penzion Eva levné ubytování Sobotín kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti