Penzion Blanko

Smrčná 61, Nová Bystřice
Kapacita: 26 osob
Cena: 200 - 490 Kč
min. delka 1 denUprostřed malebné krajiny jižních Čech, na pomezí České Kanady a Třeboňska, byl na místě bývalé celnice u rybníka Blanko vybudován rodinný penzion a apartmánový dům ideální pro pobyty s dětmi, aktivní dovolenou - v létě vás čeká cyklistika, golf a koupání v okolních rybnících a v zimě upravené běžecké trady - nebo wellness. Penzion je také vhodný k pořádání kurzů esoteriky, osobního rozvoje nebo outdoorových aktivit.

Umístění a dostupnost objektu

Vlakem: Jindřichův Hradec - 18 km Nová Bystřice - 3 km Litschau - 8 km Autobusem: Nová Bystřice - 3 km Haugschlag - 2 km Autem: z Brna nejrychleji po D1 - exit 90 - Pehřimov - Jindřichův Hradec - Nová Bystřice - Smrčná z Prahy nejrychleji po D1 - exit 90 - Pehřimov - Jindřichův Hradec - Nová Bystřice - Smrčná z Vídně po A22/E49 u Stockerau, doleva na: B4 / E49, poblíž Horn, také: B2 / E49, poblíž Scheideldorf na kruhovém objezdu druhým výjezdem a pokračovat po B5 na státní hranici, po 2km Nová Bystřice, po 3 km Smrčná

Vybavení objektu

4x 2 lůžkový pokoj 4x 3 lůžkový pokoj 3x 4 lůžkový pokoj stan teepee na lesní mýtině za penzionem

Pokoje

Tři nové a vkusně zařízené podkrovní pokoje ve vile mají každý svou koupelnu a WC. Pokoje jsou vybaveny pohodlnými lůžky, které se dají srazit k sobě a nemají žádný rám, který by vadil uprostřed dvoulůžka. Nový apartmánový dům, otevřený od června 2010, nabízí ubytování ve studiích a apartmánech, které navíc disponují vybaveným kuchyňským koutem a TV.

Služby

Prodej alkoholických a nealkoholických nápojů, zahradní posezení, možnost zapůjčení grilu, vlastní les s ohništěm a teepee, hřiště na volejbal, petangue, lukostřelba, zapůjčení piknikového batohu, finská sauna, bezplatné wifi v areálu, dětské hřiště...

Parkování

Venkovní parkování zdarma 80 m od penzionu

Stravování

Snídaně formou bufetu (nechybí cereálie a ovoce) jsou v ceně ubytování, večeře pro ubytované po domluvě 150,- Kč.

Letní aktivity

V létě je tato lokalita ideální pro aktivní dovolenou, místní krajina nabízí nespočet cyklotras, penzion leží v srdci golfové lokality Heart of Golf a je ideálním výchozím bodem pro výlety do přírody a za památkami. Nenechte si ujít ani koupání v některém z okolních rybníků, rybaření, jízdu na koni, volejbal na našem hřišti, badminton, petanque nebo lukostřelbu.... A nechybí ani wellness, můžete si zajet do aquaparku v Jindřichově Hradci nebo do wellness center v Litschau a Gmündu, pokud tedy nedáte přednost naší finské sauně. Můžete uspořádat piknik v lese nebo si opéct špakáčky na ohništi v areálu. Zkrátka, u nás prožijete nezapomenutelné prázdniny na samotě v lese u rybníka.

Zimní aktivity

V zimě zve okolí penzionu k výletům na běžkách, přímo od penzionu vedou perfektně udržované běžecké stopy, dokonce se tu můžete věnovat i sjezdovému lyžování, 3 km od penzionu se nalézá sjezdovka a 1 hod cesty autem dojedete do rakouských lyžařských středisek A nechybí ani wellness, můžete si zajet do aquaparku v Jindřichově Hradci nebo do wellness center v Litschau a Gmündu, pokud tedy nedáte přednost naší finské sauně. Litschau (6 km): wellness centrum s bazénem, vířivkou, saunami Gmünd (40 min. autem): wellness areál s bazény se slanou vodou, tobogánem, vířivkami, saunovým světem

Celoroční aktivity

kuželna v Nové Bystřici (3 km) wellness centra v Litschau a Gmündu sportovní hala v Nové Bystřici (3 km) Penzion je ideální pro pořádání rodinných oslav, školení či seminářů, škol v přírodě a různých kurzů a soukromých akcí.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Možnost přespání v teepee s ohništěm za 150,-Kč/os. ve vlastním spacáku a s možností využít sprchu a WC v penzionu, také možnost snídaně za příplatek.

Celoroční ceny

teepee - 200 Kč/osoba/den (květen-září)

Letní sezóna

975,- Kč za dvoulůžkový pokoj se snídaněmi
1475,- Kč za třílůžkový pokoj se snídaněmi
1950,- Kč za šestilůžkový pokoj se snídaněmi
1200,- Kč za turistický 6 lůžkový pokoj se snídaněmi

Zimní sezóna

875,- Kč za dvoulůžkový pokoj se snídaněmi
1300,-Kč za třílůžkový pokoj se snídaněmi
1725,- Kč za šestilůžkový pokoj se snídaněmi

Mimo sezónu

875,- Kč za dvoulůžkový pokoj
1300,-Kč za třílůžkový pokoj
1725,- Kč za šestilůžkový pokoj se snídaněmi

Ceny stravování

snídaně v ceně ubytování
večeře - 150 Kč

Slevy

Na pobyty od 3 nocí na dotaz.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny nezahrnují rekreační poplatek ve výši 10 Kč/osoba od 18 let/den, který je odváděn obci.


Kontakt Penzion Blanko Penzion Blanko levné ubytování Nová Bystřice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti