Vila Sara

Občanská 768, Smržovka
Kapacita: 8 osob
Cena: 10638 - 13598 Kč
min. delka 7 dníKrásná horská chalupa, ideální pro letní i zimní dovolenou. V okolí se nachází mnoho zajímavostí a známá lyžařská centra.

Umístění a dostupnost objektu

V Jizerských horách, v mírném kopci, na okraji lesa, téměř na samotě, v blízkosti obce Smržovka, cca 6 km východně od města Jablonec nad Nisou. Dům stojí na klidném místě, okolo domu je hodně prostoru, okolní pozemky jsou odděleny částečně stromy, výhled na vrchol Špičák (lyžařské centrum Albrechtice se čtyřsedačkovou lanovkou, jezdí také v létě), zalesněné kopce a na domy v okolí. Dům stojí v nadmořské výšce 550 m nad mořem. Základní potraviny a restaurace (Smržovka) 2,5 km, supermarket (Tanvald) 3 km. Krytý bazén se skluzavkou (Jablonec nad Nisou) 6 km. Jízda na koních (Smržovka) 4 km. Les 100 m.

Vybavení objektu

Volně stojící rekreační dům, nově postavený v roce 2006. Také zařízení je nové a pohodlné. Vstup, chodba, obývací pokoj se sedací soupravou, jídelním stolem, krbovými kamny, televizí se satelitním příjmem a DVD. Otevřená kuchyně s elektrickým sporákem, lednicí, kávovarem, varnou konvicí a mikrovlnnou troubou. Koupelna se sprchou a toaletou. V patře se nachází ložnice s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky a druhá ložnice se dvěma dvojlůžky. Vytápění elektrické nebo krbovými kamny. Dům stojí na vlastním, neoploceném pozemku, k dispozici je zahradní nábytek se slunečníkem, ohniště s posezením, přenosný gril, pískoviště. Altán, skluzavka a houpačka jsou k dispozici u vedlejšího domů na oplocené zahradě (cca 10 m).

Pokoje

Obývací pokoj se sedací soupravou, jídelním stolem, krbovými kamny, televizí se satelitním příjmem a DVD. Otevřená kuchyně. Koupelna se sprchou a toaletou. Ložnice s dvojlůžkem a dvěma samostatnými lůžky a druhá ložnice se dvěma dvojlůžky.

Služby

Malý pejsek je povolen. K dispozici pračka.

Parkování

Garáž a vlastní parkoviště.

Stravování

Možnost vlastního vaření. Restaurace 2,5 km.

Letní aktivity

Oblast je rájem pro milovníky přírody a turistiky – kilometry turistických stezek v okolí, jedna v blízkosti domu vede na rozhlednu. Okolí nabízí návštěvníkům mnoho výletních cílů a zajímavostí, jako: aquapark a lunapark v Liberci, kozí farma, výrobna perel s výletním vláčkem, Mumlavské vodopády (v Harachově), rozhledna s restaurací, lamí farma, muzeum skla, muzeum bižuterie a pronájem čtyřkolek.

Zimní aktivity

Největší lyžařské centrum Jizerských hor Tanvaldský Špičák - Albrechtice 3 km (čtyřsedačková lanovka). Ski areál Filip 600 m. Půjčovna zimních skůtrů. Svah pro děti na sáňkování u domu.

Celoroční aktivity

Oblast je rájem pro milovníky přírody a turistiky – kilometry turistických stezek v okolí, jedna v blízkosti domu vede na rozhlednu. Okolí nabízí návštěvníkům mnoho výletních cílů a zajímavostí, jako: aquapark a lunapark v Liberci, kozí farma, výrobna perel s výletním vláčkem, Mumlavské vodopády (v Harachově), rozhledna s restaurací, lamí farma, muzeum skla, muzeum bižuterie a pronájem čtyřkolek. Základní potraviny a restaurace (Smržovka) 2,5 km, supermarket (Tanvald) 3 km. Krytý bazén se skluzavkou (Jablonec nad Nisou) 6 km. Jízda na koních (Smržovka) 4 km. Les 100 m.

Letní sezóna

červenec a srpen 2010: Kč 13.598,- za objekt a týden

Zimní sezóna

Vánoce 2010: Kč 15.998,- za objekt a týden
Leden 2011: Kč 12.986,- za objekt a týden
Únor a březen 2011: Kč 13.998,- za objekt a týden

Mimo sezónu

Květen a říjen 2010: Kč 10.638,- za objekt a týden
Červen a září 2010: Kč Kč 11.638,- za objekt a týden
Listopad, prosinec 2010: Kč 8.960,- za objekt a týden
Duben 2009: Kč 8.960,- za objekt a týden

Doplňující informace o ubytování a cenách

Ceny jsou uvedeny za celý objekt a týden. Pobyty jsou standardně týdenní od soboty do soboty.


Kontakt Vila Sara Vila Sara levné ubytování Smržovka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti