Chata Špičák

Smržovka 207, Smržovka
Kapacita: 11 osob
Cena: 120 - 300 Kč
min. delka 3 dnyPronajímaná chata se nachází na polosamotě přibližně 100m od lesa s krásným výhledem na lyžařské středisko Tanvaldský Špičák a Krkonoše. Vlastní pozemek této chaty je chráněn stromy a vede tudy příjezdová cesta. Příjezd je možný až k chatě i zimě. Nájemci mohou využívat přilehlou louku, ohniště s posezením a udírnou.

Vybavení objektu

Interiér je vkusně zařízený. Hlavním vchodem vstoupíme do chodby (botník, věšák), z níž vcházíme do průchozí kuchyně. Z kuchyně se dostaneme do místnosti, kterou tvoří obývací pokoj a jídelna (aku kamna, krbová kamna, jídelní stůl, lavice, židle, BTV + satelit, krásný starožitný bezděrový kulečník, válenda, konferenční stolek, kožešinová výzdoba), dále na schodiště do I. patra. Zde jsou ze schodiště přímo přístupné ložnice č.1 (3 lůžka, stůl, 4x židle, skříň, aku kamna, komoda), ložnice č.2 (3 lůžka, 2 židle, skříň, přímotop, toaletní skříňka se zrcadlem), pokoj č.1 (2 lůžka, 2 křesla, konferenční stolek, skříň, přímotop) a malý pokojíček č.2 (2 lůžka, skříňka na prádlo, šatní stěna, přímotop). V pronajímaném objektu jsou v přízemí 3 samostatné koupelny vždy s WC, umyvadlem a sprchovým koutem. Před objektem ohniště a udírna s posezením. Velice nízké provozní náklady (v zimě cca 800-1300,- Kč za týden a v létě cca 600,- Kč za týden). Parkování přímo před pronajímaným objektem. V zimě jsou doporučeny sněhové řetězy. WI-FI zdarma. Pobyt s domácím zvířetem: Je možný

Pokoje

4 ložnice, větší společenská místnst, 3 sociální zařízení (koupelny se sprchovým koutem)

Služby

Až na výslovné přání hostů zajišťujeme povlečení na postele za manipulační po=platek 80,- kč za komplet na jednu postel (prostěradlo, polštář, kapna). Starožitný biliár je za poplatek 50,- Kč za noc.

Parkování

Přímo u objektu pro libovolný počet vozů.

Stravování

Vlastní. K dispozici je vybavená kuchyň vším potřebným pro kapacitu objektu (el. sporák, mikrovlná trouba, rychlovarné konvice, lednička, kávovar, nádobí atd.)

Letní aktivity

Turistika pěší nebo na kolech (množství rozhleden v okolí), koupání, houbaření.

Zimní aktivity

Turistika, lyžování všeho druhu, koupaní v krytých bazénech v Jablonci nad Nisou a Liberci.

Celoroční aktivity

Bowling a diskotéka 1km. KOUPÁNÍ: Jablonec nad Nisou, Liberec, Lučany n.N., Tanvald. Vodní nádrže Souš, Josefův Důl, Bedřichov, Aquapark Babylon - Liberec. LYŽOVÁNÍ: Smržovka, lyž. střediska - Špičák (2km), Bedřichov, Desná, Zásada, Janov n.N., Rejdice, Josefův Důl, Plavy, Liberec, Harrachov, ve vzdálenosti 100m od chaty se nachází menší lyžařský vlek (délka 300). VÝLETY: rozhledny do max. cca 10km Černá Studnice, Špičák, Bramberk, Štěpánka, Slovanka, Severák, Nová Ves, Jablonec nad Nisou. Přehrady Jablonec n.N., Souš a Josefův Důl. Harrachov – muzea, pivovar, Mumlavské vodopády.Jizerské hory – turistika, cykloturistika, ráj houbařů. Liberec – Ještěd, ZOO a botanická zahrada. Hrad Frýdštejn a zámek Sychrov nedaleko. Do Českého ráje je to pouze cca 25 km do Harrachova cca 18 km.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Dříví do krbových kamen zajišťuujeme před Silvestrovským týdenním pobytem a je zdarma. Jeho kapacita je do vyčerpání zásob.

Letní sezóna

Od 120,- Kč za osobu a noc.

Zimní sezóna

Od 160,- Kč za osobu a noc.

Mimo sezónu

Individuelní.

Slevy

Hosté, kteří se vrací do jednoho roku, mají slevu 10%.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Cena za kulečník je 50,- Kč za noc.
Cena za jednoho psa jer 50,- Kč za noc
Povlečení je za manipulační poplatek 80,- Kč za jeden komplet.
Na místě se dále platí spotřebovaná el. energie, což v létě činí cca 500,- Kč za týden a v zimě cca 800 až 1 200,- Kč za týden.


Kontakt Chata Špičák Chata Špičák levné ubytování Smržovka kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti