Zámecký penzion Sloup

na Penziony.cz
od roku 2018
Benešova 2, Sloup v Čechách
Kapacita: 14 + až 5 přistýlek osob
Cena: 2500 - 6000 Kč
min. delka 7 dníStylové ubytování se zámeckou atmosférou. Zámecký penzion Sloup nabízí netypické ubytování v podobě týdenních i delších pobytů s možností odborných lékařských konzultací a fakultativních programů v měsících květen - říjen. Dům aktivního stárnutí není jen pro seniory!

Umístění a dostupnost objektu

Sloup v Čechách se nachází v regionu České Středohoří / České Švýcarsko na pomezí Lužických hor a Ralské pahorkatiny. Dostupnost autem: z Prahy po dálnice D10 směrem na Liberec, v Mladé Boleslavi sjezd na silnici 38 směr Česká Lípa, v Novém Boru odbočka na Sloup v Čechách, cca 112 km. Z Liberce po silnici E 442 směr Chrastava, Hrádek nad Nisou, cca 42 km. Autobus a vlak jedou do Nového Boru, odtud cca 4 km, možnost odvozu na vyžádání.

Vybavení objektu

Celý zámecký komplex Sloup pochází z 1. pol. 18. století, byl postaven a obýván hraběcím rodem Kinských. Barokní budova penzionu byla postavena původně jako sirotčinec a špitál, později byla využívána pro ubytování zámeckých hostů. Vlastní budova penzionu byla po roce 1989 kompletně zrekonstruována.

Pokoje

Náš penzion nabízí ubytování ve 2. a 3. podlaží barokní budovy zámeckého komplexu ve Sloupu v Čechách. Ve 2.podlaží jsou tři dvoulůžkové pokoje (v jednom možnost přistýlky) se společným přislušenstvím (velká koupelna s vanou, sprchou a 2 umývadly), které jsou pod uzavřením a mohou sloužit i jako 3-pokojový apartmán. Možnost dětské postýlky na vyžádání zdarma Ve 3.podlaží jsou čtyři dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. S přistýlkami možno rozšířit až na 4 lůžka na pokoji.

Služby

Wifi připojení v celém objektu. Klubovna s televizí a možností zábavy pro děti (knížky, stolní hry a pod.) Zahradní domek s uzamčením pro uskladnění kol. Venkovní posezení s možností grilování. V létě velký nafukovací bazén (3,5 m) k osvěžení. Možnost lékařských konzultací. Nabídka originální dekorativní keramiky ke koupi za příznivé ceny. Obrazová galerie s event. možností koupě obrazu od akademických malířů.

Parkování

Možnost parkování na malém parkovišti u penzionu (2-3 auta), nebo na velkém parkovišti u Obecního úřadu (cca 100 m).

Stravování

K dispozici plně vybavená kuchyně. V rámci ubytování mají hosté možnost využívat ve 2.podlaží plně vybavenou kuchyni (lednička, elektrický sporák, myčka na nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí atd.), jídelna vedle kuchyně. Ve 3.podlaží je menší "snídaňová" kuchyně, vybavená podobně, jen bez myčky.

Letní aktivity

Cykloráj Podralsko Golfové hřiště 9 a 18 jamek Pihel Vyhlídkové lety letiště Česká Lípa Bobová dráha Jablonné v Podj. Volnočasový areál Heřmanice Splavení řeky Ploučnice Areál vodního lyžování Stráž p/Ralskem Máchovo jezero Samuelova jeskyně Žitavská úzkokolejka (Německo)

Celoroční aktivity

V okolí penzionu je mnoho zajímavých míst k navštívení a turistice - skalní hrad Sloup, přírodní divadlo, koupaliště s kempem a lanovým centrem, rozhledna. V okolí 3 turistické okruhy. Projížďky na koních. Město skla Nový Bor Zážitky se sklem AJETO Nový Bor a Lindava Muzeum skla Kamenický Šenov Zámek Lemberk Zámek Zákupy Hrad Houska Hrad Bezděz Národní přírodní památka Peklo Zámek Doksy Zřícenina hradu Ralsko Rezervace Klíč Nový Bor

Letní sezóna

Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím:
v hlavní sezóně (1.7.-31.8.) 6000,- Kč
před sezónou (1.6.-30.6.) 5000,- Kč
možno až 2 přistýlky: 500/osobu

Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj se společným příslušenstvím:
v hlavní sezóně (1.7.-31.8.) 4200,- Kč
před sezónou (1.6.-30.6.) 3500,- Kč
přistýlka 300/osobu
celé 1.patro pro skupinu 6-7 osob sleva 20%
(event. plus 2x dětská postýlka zdarma)

Mimo sezónu

Mimo sezónu (1.5.-31.5. a 1.9.-30.9.)
Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím: 4200,- Kč
Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj se společným příslušenstvím: 2500,- Kč

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření.

Slevy

Při obsazení celého 1.patra (6-7 osob) jako uzavřeného apartmánu sleva 20% z ceny dle sezóny.
Dětská postýlka zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při ubytování delším než 2 týdny individuální cena dohodou.


Kontakt Zámecký penzion Sloup Zámecký penzion Sloup levné ubytování Sloup v Čechách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti