Zámecký penzion Sloup

Benešova 2, Sloup v Čechách
Kapacita: 14 + až 7 přistýlek osob
Cena: 17 - 17 Kč
min. delka 3 dnyStylové ubytování se zámeckou atmosférou. Zámecký penzion Sloup nabízí netypické ubytování, v letní sezóně (1.7.-30.9.) možnost prodloužených víkendů (Pá 14:00 - Ne 18:00), v měsících červen až září několikadenní až týdenní pobyty.

Umístění a dostupnost objektu

Sloup v Čechách se nachází v regionu České Středohoří / České Švýcarsko na pomezí Lužických hor a Ralské pahorkatiny. Dostupnost autem: z Prahy po dálnice D10 směrem na Liberec, v Mladé Boleslavi sjezd na silnici 38 směr Česká Lípa, v Novém Boru odbočka na Sloup v Čechách, cca 112 km. Z Liberce po silnici E 442 směr Chrastava, Hrádek nad Nisou, cca 42 km. Autobus a vlak jedou do Nového Boru, odtud cca 4 km, možnost odvozu na vyžádání.

Vybavení objektu

Celý zámecký komplex Sloup pochází z 1. pol. 18. století, byl postaven a obýván hraběcím rodem Kinských. Barokní budova penzionu byla postavena původně jako sirotčinec a špitál, později byla využívána pro ubytování zámeckých hostů. Vlastní budova penzionu byla po roce 1989 kompletně zrekonstruována.

Pokoje

Náš penzion nabízí ubytování ve 2. a 3. podlaží barokní budovy zámeckého komplexu ve Sloupu v Čechách. Ve 2.podlaží jsou tři dvoulůžkové pokoje (v jednom možnost přistýlky) se společným přislušenstvím (velká koupelna s vanou, sprchou a 2 umývadly), které jsou pod uzavřením a mohou sloužit i jako 3-pokojový apartmán. Možnost dětské postýlky na vyžádání zdarma. Ve 3.podlaží jsou čtyři dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím. S přistýlkami možno rozšířit až na 4 lůžka na pokoji. Možnost dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Služby

Wifi připojení v celém objektu. Klubovna s televizí a možností zábavy pro děti (knížky, stolní hry a pod.) Zahradní domek s uzamčením pro uskladnění kol. Venkovní posezení s možností grilování. Nabídka originální dekorativní keramiky ke koupi za příznivé ceny. Obrazová galerie s event. možností koupě obrazu od akademických malířů. Možnost lékařských konzultací.

Parkování

Možnost parkování na malém parkovišti u penzionu (2-3 auta), nebo na velkém parkovišti u Obecního úřadu (cca 100 m).

Stravování

K dispozici plně vybavená kuchyně. V rámci ubytování mají hosté možnost využívat ve 2.podlaží plně vybavenou kuchyni (lednička, elektrický sporák, myčka na nádobí, varná konvice, mikrovlnná trouba, nádobí atd.), jídelna vedle kuchyně. Ve 3.podlaží je menší "snídaňová" kuchyně, vybavená podobně, jen bez myčky. Asi 100 m od penzionu dobře zásobený obchod otevřený denně včetně So a Ne. V docházkové vzdálenosti dvě restaurace.

Letní aktivity

Cykloráj Podralsko Golfové hřiště 9 a 18 jamek Pihel Vyhlídkové lety letiště Česká Lípa Bobová dráha Jablonné v Podj. Volnočasový areál Heřmanice Splavení řeky Ploučnice Areál vodního lyžování Stráž p/Ralskem Máchovo jezero Samuelova jeskyně Žitavská úzkokolejka (Německo)

Celoroční aktivity

V okolí penzionu je mnoho zajímavých míst k navštívení a turistice - skalní hrad Sloup, přírodní divadlo, koupaliště s kempem a lanovým centrem, rozhledna. V okolí 3 turistické okruhy. Projížďky na koních. Město skla Nový Bor Zážitky se sklem AJETO Nový Bor a Lindava Muzeum skla Kamenický Šenov Zámek Lemberk Zámek Zákupy Hrad Houska Hrad Bezděz Národní přírodní památka Peklo Zámek Doksy Zřícenina hradu Ralsko Rezervace Klíč Nový Bor

Letní sezóna

V letní sezóně (1.7.-30.9.) možnost prodloužených víkendů (Pá 14:00 - Ne 18:00).
Cena za pobyt: 1500,- Kč pokoj s vlastním příslušenstvím
Cena za pobyt: 1200,- Kč pokoj se společným příslušenstvím

Dvoulůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím v hlavní sezóně (1.7.-31.8):
5000,- Kč za týdenní pobyt nebo 750 Kč za pokoj / noc
možno 1-2 přistýlky: 500/osobu
(dětská postýlka na vyžádání zdarma)

Dvoulůžkový pokoj se společným příslušenstvím v hlavní sezóně (1.7.-31.8.): 0
4200,- Kč za týdenní pobyt nebo 650,- Kč za pokoj / noc
přistýlka 300/osobu
celé 1.patro pro skupinu 6-7 osob sleva 20%
(dětská postýlka na vyžádání zdarma)

Mimo sezónu

1.6.-30.6.:
Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím: 3900,- Kč
Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj se společným příslušenstvím: 3000,- Kč

1.9.-30.9.
Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj s vlastním příslušenstvím: 4200,- Kč
Týdenní pobyt - dvoulůžkový pokoj se společným příslušenstvím: 3500,- Kč
Celé 1.patro pro skupinu 6-7 osob sleva 20%

Ceny stravování

Možnost vlastního vaření.

Slevy

V letní sezóně (1.7.-30.9.) možnost i prodloužených víkendů (Pá 14:00 - Ne 18:00).
Cena za pobyt: 1500,- Kč pokoj s vlastním příslušenstvím a 1200,- Kč pokoj se společným příslušenstvím, sleva 20% při obsazení všech tří pokojů v prvním patře.
Přistýlka jednotná cena 200,- Kč za osobu.
Při obsazení celého 1.patra (6-7 osob) jako uzavřeného apartmánu sleva 20% z ceny dle sezóny.
Dětská postýlka zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Při ubytování delším než 2 týdny individuální cena dohodou.


Kontakt Zámecký penzion Sloup Zámecký penzion Sloup levné ubytování Sloup v Čechách kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti