Penzion Světlá

na Penziony.cz
od roku 2007
Světlá 3, Slaná
Kapacita: 12+ osob
Cena: 630 - 990 Kč
min. delka 1 denRodinný penzion Světlá poskytuje možnost odpočinku v krásné přírodě geoparku Český ráj. Nabízíme rodinnou atmosféru v pohodovém a klidném prostředí s dobrým jídlem, individuálním přístupem k hostům a možností strávení jak letní dovolené, tak víkendů, rodinných oslav či menších firemních akcí.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází v malebné oblasti Českého ráje u hory Kozákov ( 744 m n.m. ), která je známá především výskytem polodrahokamů a krásnou, rozmanitou okolní krajinou. Semily jsou vzdáleny 4km, Turnov 15km. Penzion obklopuje zahrada a louka s houpačkami, skluzavkou a pískovištěm pro děti. Hostům je k dispozici letní terasa, úschovna kol či nová finská sauna s odpočívárnou.

Vybavení objektu

Malý dětský koutek, knihovna, ping-pong

Pokoje

Našim hostům nabízíme ubytování ve 2 – 4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením ( sprcha, WC ), možnost využití restaurace a letní terasy se zahradou.

Služby

Snídaně, večeře. Vanička s lehátkem pro miminka, postýlka po dohodě zdarma.

Parkování

Parkování je přímo u penzionu na parkovišti zdarma.

Stravování

Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně ubytování. Večerní menu o dvou chodech Letní grilování na terase - v rámci polopenze.

Letní aktivity

V letním období vyzývá nejbližší okolí Kozákova k mnoha možnostem výletů, jako je např. Dlaskův statek, hrad Trosky, Frýdštejn a Kost, zámky Hrubý Rohozec, Sychrov, či Hrubá Skála se skalním městem, výstavy drahých kamenů. K dalším cílům patří i nedaleké Bozkovské jeskyně, rozhledny, Riegrova stezka, Besedické skály, Belémské a Klokočské skály a další.Pro děti pak areál Šťastná země, Pěnčín - kozí farma s vláčkem. Ti, kteří preferují sportovnější vyžití jistě ocení síť cyklistických stezek, školu paraglidingu, jízdu na koni, horolezectví nebo golf, jízdu na raftu a lanové centrum.

Zimní aktivity

V zimním čase rádi přivítáme milovníky zimních sportů a turistiky ( vleky: Kozákov, známé areály Vysoké nad Jizerou a Paseky nad Jizerou, upravené běžecké tratě )

Celoroční aktivity

S výlety rádi poradíme. V okolí je mnoho turistických cílů, při nepřízni počasí pak lze navštívit jeskyně, muzea či aquaparky v okolních městech.

Doplňující informace o ubytování a cenách

Na míru připravíme i gurmánský zážitek dle Vašeho přání.

Celoroční ceny

630,- Kč na osobu a noc se snídaní

Letní sezóna

660,- Kč na osobu a noc se snídaní

Zimní sezóna

630,- Kč na osobu a noc se snídaní

Mimo sezónu

630,- Kč na osobu a noc se snídaní

Ceny stravování

Večerní menu o dvou chodech 225,- Kč, děti 135,- Kč, další dle aktuální nabídky nebo dohody. V létě grilování.

Slevy

Sleva pro děti 2 - 11,9 let

Doplňující informace o ubytování a cenách

Slevy v Last minute termínech


Kontakt Penzion Světlá Penzion Světlá levné ubytování Slaná kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti