Penzion a Vinařství Poppovi

Šatov 414, Šatov
Kapacita: 12 osob
Cena: 300 - 700 Kč
min. delka 1 denPenzion, Vinařství Poppovi se nachází v obci Šatov, která je bezpochyby centrem vinařství ve znojemské oblasti. Jsme zaměřeni na vinařskou turistiku a cykloturistiku. Pořádáme řízené ochutnávky našich vín přímo ve sklepě nebo v naší vinárně, která je nezbytnou součástí našeho vinařství. Organizujeme i firemní večírky, svatby, soukromé večírky, rauty apod. Naši zákazníci se mohou ubytovat v našem penzionu přímo nad sklepním labyrintem.

Umístění a dostupnost objektu

Penzion se nachází na Sklepní uličce ve vinařské obci Šatov nedaleko rakouských hranic.

Vybavení objektu

Součástí objektu je vinárna a vinný sklep, jehož chodby vedou pod vinohrady viniční tratě Na skalkách. Sklepní labyrint je pískovcový a projdete se vněm úctihodných 200m. Uvidíte zde moderní technologie jako jsou nerezové nádrže na uskladnění bílých vín, tak I dubové sudy na uskladnění červených vín. V domácím prostředí zde můžete strávit s přáteli příjemné chvíle nad sklenkou nejlepšího vinného moku.

Pokoje

Ubytování je v podkroví nad vinárnou. K dispozici je 5 pokojů vybavených vlastním soc.zařízením, televizí, wifi připojením, klimatizaci, malou vinotékou.

Služby

Jsme zaměřeni na vinařskou turistiku a cykloturistiku. Pořádáme řízené ochutnávky našich vín přímo ve sklepě nebo v naší vinárně, která je nezbytnou součástí našeho vinařství. Organizujeme i firemní večírky, svatby, soukromé večírky, rauty apod.

Parkování

Parkování je zajištěno v uzavřeném parkovišti vedle objektu. Součástí parkoviště je i cyklogaráž.

Stravování

Snídaně jsou možné přímo v objektu, na oběd či večeři si zajdete do nedaleké restaurace.

Letní aktivity

Cyklostezka: Znojemská vinařská oblast Projekt Moravských vinařských stezek je dlouhodobým programem podpory vinařství a turistiky na jižní Moravě. V současné době je vymezeno kolem 1000 kilometrů cyklistických stezek po této oblasti. Moravské vinařské stezky jsou rozděleny podle oblastí a jednou z nich je Znojemská. Tato krajina je rozlohou největší na Moravě. Vinice jsou rozptýleny na velké ploše, ovšem obhospodařuje je malé množství pěstitelů. Viniční plocha přesahuje 1800 hektarů

Celoroční ceny

Ubytování ceník

•1 noc: 450,-/os.
•2 – 3 noci: 400,-/os.
•4 – více nocí: 350,-/os.
•1 os. na 2 lůžkovém pokoji: 700,-
•Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
•Dítě do 6 let – lůžko 300,-/noc

Ceny stravování

snídaně od 50,-Kč


Kontakt Penzion a Vinařství Poppovi Penzion a Vinařství Poppovi levné ubytování Šatov kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti