Chalupa na Hořansku

Rusava 301, Rusava
Kapacita: 17 osob
Cena: 1715 - 1830 Kč
min. delka 1 denApartmán se nachází na Rusavě, místní část obce Hořansko, v perle Hostýnských vrchů.

Umístění a dostupnost objektu

Jak se k nám dostanete: v centru obce Rusava na rozcestí u Obecního domu směr doleva na Hořansko, dále u zastávky u lomu odbočka vpravo nahoru, směr Klapinov. 450 m.n.m. Dostupnost . automobilem, veřejnou dopravou (autobusem k zastávce). GPS : severní délka : 49°21´10" východní délka : 17°41´57"

Vybavení objektu

Celý apartmán je rozdělen na 3 samostatné byty (přízemní bezbariérový pro 4 osoby, v 1.NP 2 byty 6-lůžkové, možno přistýlky), celk.kapacita 17 osob. Každý byt má plně vybavenou kuchyň s lednicí, varnou indukční deskou, mikrovlnnou troubou, odsavačem par a veškerým potřebným nádobím, jídelním stolem, WC a koupelnu se sprchovým koutem. Dále je zde k dispozici velká společenská místnost (pro cca.30 osob) s vybavenou kuchyňkou, krbovými kamny, vhodná pro firemní prezentace, rodinné oslavy apod. K dispozici též pračka se sušičkou, žehlička, TV, DVD, dětská postýlka, internet zdarma, sauna, venkovní dřevěný koupací sud (ve výstavbě),ping-pongový stůl. Apartmán má také venkovní zastřešené posezení vhodné pro letní akce a venkovní posezení s ohništěm, venkovní terasy s posezením. Parkování je možné v uzavřeném objektu pod přístřeškem nebo na vlastním parkovišti před apartmánem na příjezdové cestě. Dále jsou zde místnosti pro úschovu kol,lyží apod. Ubytování skýtá krásné výhledy do okolí,pěší i cyklovýlety,kultur.a histor.památky,sjezdovka je cca 1 km. Stravování : pouze vlastní,v okolních restauracích.možnost cateringu. Kontakt:604 945 701, 603 179 458,e-mail: apartmanyfux@volny.cz, www.fuxbph.cz. Cena: dohodou

Pokoje

Každý byt má svou vlastní vybavenou kuchyňku, WC a koupelnu se sprchovým koutem, TV, internet zdarma, ložní prádlo, povlečen, ručníky v ceně. Kuchyň je spojena s obývacím prostorem, druhý pokoj vždy tvoří ložnice. K jednotlivým bytům náleží venkovní terasa s posezením.

Služby

pračka se sušičkou, žehlící prkno se žehličkou, TV (kabelová), DVD, dětská postýlka, internet zdarma, sauna, venkovní dřevěný koupací sud, zajištění cateringu.

Parkování

v uzavřením objektu pod přístřeškem (vjezd opatřen automaticky ovládanou bránou) nebo na vlastní příjezdové cestě u apartmánu.

Stravování

vlastní stravování nebo možnost v okolních restauracích na Rusavě, Brusném. Pro více osob zajišťujeme na přání catering.

Letní aktivity

koupaliště Rusava - plážový volejbal, dětské hřiště, tobogán (1 km) se solárním ohřevem, koupaliště Bystřice pod Host. (10km), Holešov (10km), přehrada Rusava (2km), Penzion Ráztoka (tenisové kurty), značené MTB trasy, rybaření, houbaření, lezení po skalách, Baťův kanál, Skanzen Rožnov pod Radhoštěm,

Zimní aktivity

cca. 1 km od apartmánu se nachází lyžařské středisko Ski Rusava (www.rusavaski.cz), sjezdové lyžování vhodné pro děti, občerstvení, půjčovna lyží, , večerní lyžování, dlaší lyžařské středisko Tesák, Troják. Dále okolí nabízí množství značených běžeckých tras, možno využít Hostýnskou magistrálu, více info na www.hm52.cz.

Celoroční aktivity

rozvinutá pěší a cykloturistika, výlety do okolí (naučná stezka Rusavské chodníčky, Hostýnské vrchy, , poutní místo Svatý Hostýn - 3km, Obřany, Pardus, Grapy, Klapinov, tesák, Troják, skaliska, studánky,, kulturní a historické památky, zámky (Bystřice pod Hostýnem - 10km, Holešov - 10km, Kroměříž UNESCO Květná a Podzámecká zahrada - 27km, hrady Helfštýn - 15km, Lukov - 14km, ZOO Lešná, jízda na koních (Podhradí, Dobrotice Ranč u Tuffa (vhodné pro dětské vyjížďky), Stáj Chlum, Rajnochovice), další Aquaparky Hranice (25km), Olomouc )40km), Valašské Meziříčí (25km) Daslší aktivity : město Bystřice pod Host. nabízí minigolf, tenis, squash, bowling, sauna, wellness, kino, restaurace, dětská hřiště, krytá sportovní hala, ping-ping, program všech kulturních akcí na www.mubph.cz.

Letní sezóna

1715,- Kč bez elektrické energie
nebo je možno se ubytovat na jednotlivé dny dle počtu osob :
noc / 575,- Kč / 1 os.
děti do 3 let zdarma
děti do 15 let poloviční ceny.
1 pes příplatek 58,- Kč / 1 den
(tyto ceny jsou uvedeny bez spotřeby všech energií)

+ turistický poplatek obci Rusava 12,- Kč / 1 den / 1 os.

Zimní sezóna

1830,- Kč bez elektrické energie
nebo je možno se ubytovat na jednotlivé dny dle počtu osob :
noc / 575,- Kč / 1 os.
děti do 3 let zdarma
děti do 15 let poloviční ceny.
1 pes příplatek 58,- Kč / 1 den
(tyto ceny jsou uvedeny bez spotřeby všech energií)

+ turistický poplatek obci Rusava 12,- Kč / 1 den / 1 os.


Kontakt Chalupa na Hořansku Chalupa na Hořansku levné ubytování Rusava kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti