Penzion Cilich

Příchovice 615, Příchovice
Kapacita: 13 osob
Cena: 180 - 250 Kč
min. delka 1 denProvozujeme celoroční ubytování v soukromí v malebném prostředí na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš.

Umístění a dostupnost objektu

Náš penzion se nachází 6 km. od Harrachova v centru obce Kořenov, v části zvané Tesařov. V dosahu 100-200 m autobusová zastávka, restaurace, potraviny, lékař, infocentrum, půjčovna lyží a kol, bowling, krytý bazén v nedalekém hotelu.

Vybavení objektu

Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyňce, spojené s jídelnou pro 12 osob a zároveň společenskou místností. V létě u domu bazén s čističkou, nočním osvětlením a vířivkou .Pod domem posezení se slunečníky, dětské pískoviště, prolézačky, houpačky, možnost grilování.Za poplatek je možné využít saunu, která je ve stejném poschodí, jako pokoje pro hosty. Zdarma připojení k wifi, úschovna kol a lyží, parkování před domem.

Pokoje

Nabízíme 3 dvoulůžkové pokoje, každý se dvěma přistýlkami. Celková kapacita je tedy 12 lůžek.Pokoje mají své sociální zařízení.

Služby

v létě u domu bazén s čističkou, nočním osvětlením a vířivkou .Pod domem posezení se slunečníky, dětské pískoviště, prolézačky, houpačky, možnost grilování.Za poplatek je možné využít saunu, která je ve stejném poschodí, jako pokoje pro hosty. Zdarma připojení k wifi. Zdarma připojení k wifi, úschovna kol a lyží, parkování před domem

Parkování

Parkování u domu.

Stravování

Možnost vaření v kompletně vybavené kuchyňce, spojené s jídelnou pro 12 osob a zároveň společenskou místností.

Letní aktivity

cyklistika, turistika,koupání,houbaření,sběr borůvek, vyjžďky na koních, při nepříznivém počasí keramická dílna,

Zimní aktivity

přímo u penzionu začíná běžecká lyžařská Jizerská magistrála, v okolí několik lyžařských areálů,vyjížďky na koních, půjčovna skútru,možnost sáňkování

Celoroční aktivity

Volný čas lze u nás trávit aktivně i rekreačně. V létě procházky, doporučujeme navštívit rozhlednu Štěpánku- dominantu tohoto kraje. Příjemné jsou celodenní túry po hřebenech Jizerských hor a Krkonoš . Dále možnost cyklistických výletů, taktéž po hřebenech hor. V roce 2005 byl otevřen turistický přechod Orlle do Polska, který značně rozšířil cyklistické a běžkařské stezky.Ty se dají počítat na desítky kilometrů. Cyklistické a turistické mapy jsou běžně k dostání v místním Informačním centru vzdáleném 80m od domu. Také si můžete vyzkoušet jízdu na bobové dráze v Harrachově, projít si s dětmi Lyščí stezku k Mumlavským vodopádům, nebo si zašplhat v lanovém centru v Dolním Kořenově. V zimně náš kraj nabízí spoustu lyžařských vleků. V okruhu 15 km jmenujme alespoň ty nejznámější, sjezdovka Bavorák vzdálen 300 m, Skiareál Rejdice vzdálen 3 km s unikátní U rampou pro snowbordisty, Skiareál Harrachov vzdálen 6 km, Skiareál Paseky vzdálen 7 km, Skiareál Šachty ve Vysokém nad Jizerou vzdálen 10 km, Skiareál Lysá v Rokytnici nad Jizerou vzdálen 15 km. Pro běžkaře zde čekají upravené tratě dlouhé desítky kilometrů, nad domem začíná Jizerská magistrála. Od jara do podzimu je otevřena silnice přes vodní nádrž Souš, kde doporučujeme navštívit zámek Frýdlant. Při cestě se můžete zastavit v restauraci Obří sud, nebo navštívit a ochutnat léčivý pramen v Lázních Libverda. Dále doporučujeme navštívit město Liberec, kde se nachází aquapark Babylon, ZOO a Botanická zahrada, nebo město Dvůr Králové s unikátní ZOO Safari.

Letní sezóna

230Kč osoba/noc pevné lůžko (1.7.-31.8.)
210,-Kč osoba/noc přistýlka

Zimní sezóna

250Kč osoba/noc pevné lůžko (20.12.-31.3.)
230,-Kč osoba/noc přistýlka

Mimo sezónu

200,-Kč osoba/noc pevné lůžko
180,-Kč osoba/noc přistýlka

Slevy

Děti do tří let bez nároku na lůžko zdarma.

Doplňující informace o ubytování a cenách

K ceně není připočítán rekreační poplatek MÚ. ve výši 15,-Kč za osobu/noc starší 18 let.


Kontakt Penzion Cilich Penzion Cilich levné ubytování Příchovice kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti