Villa Karolína

Prášily 106, Prášily
Kapacita: 12 osob
Cena: 840 - 1250 Kč
min. delka 1 denSpolečnost Sporthotel Prášily se nachází v malebné horské vesničce Prášily. Prášily se nachází v nadmořské výšce 910 m n.m. na území Národního parku Šumava. Vila Karolína se nachází téměř v samotném centru Prášil a je to nejluxusnější ubytovací prostor, který se v Prášilech nachází.

Umístění a dostupnost objektu

Dostanete se k nám po silnici spojující Železnou Rudu a Srní.

Vybavení objektu

Ubytovací kapacita je zde omezená na 12 lůžek. Pokoje jsou rozděleny na čtyři dvoulůžkové a jedno apartmá. Všichni hosté mohou v objektu využívat whirpool pro 6 osob, který se nachází ve sklepním prostoru objetu, dále zde mohou využít saunu, římské lázně, masáže, kulečník, šipky, solárium, stolní tenis a posilovnu. Všechny tyto aktivity jsou zahrnuty v ceně ubytování společně se snídaní, která je formou studeného a teplého bufetu. V blízkosti objektu lze využít, ruské kuželky, zahradní krb s udírnou a možností objednávky grilování a výlov pstruhů.

Pokoje

Apartmá je rozloženo do tří pokojů, ložnici, obývací místnost s televizí a satelitním přijímačem a balkonem, dále mini-barem a koupelnou, kde je bublinková vana a WC. Dvoulůžkové pokoje jsou barevně rozlišeny, každý z pokojů je originálem, vyzdoben malbami od akademické malířky. Každý z dvoulůžkových pokojů má vlastní sociální zařízení kde je masážní sprchový kout, WC a vysoušeč vlasů, pokoje mají televizi se satelitním přijímačem, telefon, připojení na internet a minibar.

Služby

U objektu lze využít úschovnu kol. Nově vybudované školící středisko naleznete v Prášilech na Šumavě, toto středisko skýtá řadu možností k jeho využití, jako jsou například rauty, firemní prezentace, školení zaměstnanců atp., dále lze tyto prostory využít také například pro sportovní využití, jako jsou kurzy jógy, aerobic a dalších. Dále nabízíme výlety s průvodcem, vyjížďky na koních nebo se psím spřežením.

Parkování

Parkoviště je přímo před objektem.

Stravování

V objektu se nachází restaurace pro 12 osob, která má pestrou nabídku jídel a nápojů a po dohodě s personálem je zde možné objednat pokrm dle vlastního přání, který není obsažen v nabídce jídel. U restaurace je venkovní terasa.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika.

Zimní aktivity

Lyžování, vyjížďky se psím spřežením.

Celoroční aktivity

Výlety s průvodcem, vyjížďky na koních, návštěva botanické zahrady a archeoparku Prášily, víkendové historické víkendy, návštěva bizonů amerických.

Letní sezóna

od 1.6. – 15.9.
(apartmán pro 4 osoby, s bublinkovou vanou)
1 250 Kč / osoba/ noc včetně snídaně
990 Kč / 2-lůžkový pokoj se snídaní/za osobu

Zimní sezóna

od 25. 12. – 31.3.
(apartmán pro 4 osoby, s bublinkovou vanou)
1 250 Kč / osoba/ noc včetně snídaně
990 Kč / 2-lůžkový pokoj se snídaní/za osobu

Mimo sezónu

Mimo sezóna – (od 15.9. – 23.12. , od 1.4. – 1.6.)
(apartmán pro 4 osoby, s bublinkovou vanou)
1 100 Kč / osoba/ noc včetně snídaně
840 Kč / osoba ve 2-lůžkovém pokoji včetně snídaně

Ceny stravování

Stravování: snídaně je v ceně ubytování, možnost polopenze nebo plné penze

Slevy

Dětské slevy – děti do 3 let zdarma, děti do 12-ti let 50 % sleva.


Kontakt Villa Karolína Villa Karolína levné ubytování Prášily kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti