Penzion a apartmány Na Černé

Na Černé 53, Planá nad Lužnicí
Kapacita: 45 osobPenzion a apartmány se nacházejí na okraji obce Planá nad Lužnicí, v klidné části u lesa, přímo na břehu řeky Lužnice. Oblast je vhodná pro turistiku, cykloturistiku a rybaření. V areálu je i místo pro stany – ideální pro vodáky.

Vybavení objektu

V penzionu je k dispozici 9 pokojů (2-4 lůžka). Sociální zařízení je společné na patře. V přízemí se vedle restaurace nachází i sál pro cca. 50 osob a salónek pro dalších 20, které jsou využívány pro různé společenské akce. Ubytovaným hostům je též k dispozici ohniště s grilem. Apartmány pro 2-6 osob se nacházejí v budově v blízkosti penzionu. Jsou vybaveny kuchyňským koutem a vlastním sociálním zařízením. V apartmánu je vždy jedna samostatná ložnice (2 lůžka) a větší obývací místnost s kuch. koutem, jídelním stolem, televizí a popř. dalšími lůžky.

Služby

Pro svatby a jiné oslavy jsou k dispozici místa pro až 100 osob - sál pro cca. 50 osob, salónek pro 20 osob a popř. i prostory restaurace pro cca. 30 osob. Během letních měsíců je především využíván venkovní prostor s posezením s výhledem přímo na řeku. Dále je možné využít pro tyto příležitosti venkovní gril.

Parkování

Parkování u objektu zdarma.

Stravování

Polopenze.


Kontakt Penzion a apartmány Na Černé Penzion a apartmány Na Černé levné ubytování Planá nad Lužnicí kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti