Pension John

Malá pláň 289, Pec pod Sněžkou
Kapacita: 28 osob
Cena: 180 - 360 Kč
min. delka 1 denUmístění a dostupnost objektu

Pension se nachází v centru Pece pod Sněžkou poblíž lyžařského areálu. Hned vedle pensionu je dětský vlek a sjezdovka vhodná pro začátečníky.

Vybavení objektu

Nabízíme ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, tak v pokojích se společným sociálním zařízením. K dispozici jsou kuchyňky na každém patře, společenská místnost a TV na pokojích. Na celém pensionu je možnost bezdrátového připojení k internetu zdarma.

Pokoje

Pokoje jsou dvou až čtyřlůžkové s vlastním nebo společným sociálním zařízením s možností vlastního vaření, k dispozici je i apartmán se dvěmi ložnicemi.

Služby

Zdarma wifi, gril

Parkování

Parkoviště pro hosty je přímo u pensionu.

Stravování

V případě zájmu poskytujeme ubytování se snídaní.

Letní aktivity

Pec pod Sněžkou a okolí nabízí mnoho rozmanitých cyklotras různé náročnosti. Pokud se vám nechce moc šlapat do kopce můžete se vyvézt lanovou dráhou na Hnědý vrh na hřebeny Krkonoš a odtud pokračovat na libovolný cyklovýlet. Od června do září je možno využívat Krkonošské cyklobusy. Kolo či terénní koloběžku je možné zapůjčit v několika půjčovnách. Pokud by jste chtěli okusit trochy adrenalinu, zajděte do Relax parku směrem na Obří důl. Můžete se zde svézt na bobové dráze, vyzkoušet si přemostění či otestovat svoji tělesnou kondici v lanovém parku. Pro děti jsou zde připraveny obří skluzavky a trampolíny. Je zde spoustu možností pro pěší výlety, nejzajímavější je asi výlet na Sněžku kterou můžete zdolat pěšky nebo se na ní můžete vydat lanovkou.

Zimní aktivity

Pec pod Sněžkou je jedno z největších lyžařských středisek v České republice, kde si na své přijdou nejen ostřílení lyžaři, ale i začátečníci a děti. Areál nabízí i večerní lyžování na obou stranách červené sjezdovky Javor, případně je možno využít večerního lyžování na některém z menších vleků. Bližší informace o areálu naleznete na www.skipec.com. Pokud nebudete chtít lyžovat pouze v Peci, ale rádi byste vyzkoušeli i nabídky okolních areálů, můžete si koupit skipas na Ski Arenu Krkonoše a volně přejíždět mezi 4 lyžařskými středisky. Samozřejmostí jsou zde půjčovny lyžařského vybavení a lyžařské školy. Pec můžete také využít jako ideální výchozí bod pro výlety na běžkách či na skialpinistické túry po hřebenech.

Letní sezóna

180,-Kč - 250,-Kč

Zimní sezóna

260,-Kč - 360,-Kč


Kontakt Pension John Pension John levné ubytování Pec pod Sněžkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti