Horská chata Šohajka

Pec pod Sněžkou č.p. 3, Pec pod Sněžkou
Kapacita: 30 osob
Cena: 340 - 440 Kč
min. delka 2 dnyKlasická horská chata v centru Pece Pod Sněžkou, ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích, , stravování formou polopenze, široká škála nápojů a dalšího občerstvení. V letním období parkování u objektu. Vyjížďky na koních.

Umístění a dostupnost objektu

Nachází se v nadmořské výšce 850 m, přímo nad centrem města. V zimním období je dostupná pěšky přes chatu Zlatá Hvězda, cca 15 minut, jak z autobusového nádraží, tak z parkoviště Zelený potok. Zavazadla v zimě transportujeme vlastním skútrem. V letním období je možné využít lesní cestu, která vede, až k chatě.

Vybavení objektu

Společenská místnost sloužící zároveň jako restaurace pro ubytované.

Pokoje

Pokoje jsou 2, 3, 4 - lůžkové, turistického charakteru (bez soc. zařízení) to je společné, samozřejmě pro pány a dámy zvlášť.

Služby

Domácí kuchyně formou polopenze, po dohodě je možná i plná penze. Dále nabízíme širokou škálu nápojů a jiného občerstvení.

Parkování

Parkování u objektu je možné využít pouze v letním období, v zimním se využívá veřejné parkoviště.

Stravování

Domácí kuchyně formou polopenze, po dohodě je možná i plná penze. Dále nabízíme širokou škálu nápojů a jiného občerstvení.

Letní aktivity

Turistika, cykloturistika, v Peci pod Sněžkou je možné využít zábavní RELAX PARK (bobová dráha, opičí- lanová dráha, obří skluzavky trampolíny atd.).

Zimní aktivity

Běžecké a sjezdové lyžování, turistika.

Celoroční aktivity

Turistika, Cyklistika

Letní sezóna

Dospělá osoba - noc+polopenze - 400,-Kč
Děti do 10 let - noc+polopenze - 320,-Kč
Děti do 4 let - noc+polopenze - zdarma

Zimní sezóna

Dospělá osoba - noc+polopenze - 440,-Kč
Děti do 10 let - noc+polopenze - 360,-Kč
Děti do 4 let - noc+polopenze - zdarma

Doplňující informace o ubytování a cenách

V ceně pobytu je zahrnut tzv. rekreační poplatek a v zimním období transport zavazadel sněžným skútrem. V letním období je možné parkovat u objektu.


Kontakt Horská chata Šohajka Horská chata Šohajka levné ubytování Pec pod Sněžkou kontakty na penziony, chaty, hotely, ubytovny

Penziony.cz provozuje eVision s.r.o./Podminky uziti